Limburgse 'Huizenjagers' schuimen Haspengouw af op zoek naar Limburgse droompanden

zondag 12 januari 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Deze week rijdt het 'Huizenjagers'-busje rond in Zuid-Limburg, de prachtige streek die ook wel Haspengouw wordt genoemd. Makelaars Vanessa, Dries en Lore gaan de strijd aan met elkaar om het perfecte huis te vinden voor de potentiële kopers.

Welke Limburgse pareltjes hebben zij in petto voor de Limburgse kopers?


De makelaars
​Vanessa Beullens had altijd al grote interesse in de immomarkt. Na een carrière als kleuterjuf besloot ze haar passie voor vastgoed te volgen. Vijf jaar geleden richtte ze haar eigen immo-kantoor Goed Vastgoed op. Gedreven door haar liefde voor huizen en de kleine dingen in het leven, zoals tijd doorbrengen met haar vijf kinderen, pakt ze iedere uitdaging met enthousiasme aan. 'De naam van mijn kantoor is ontstaan op een bierkaartje tijdens een avondje stappen met vriendinnen', vertelt ze. Vanessa zal er alles aan doen om de 'Huizenjagers'-trofee binnen te halen.

De 26-jarige Dries Vrancken heeft het vastgoed met de paplepel meegekregen. Als zoon van een vastgoedkantoor-eigenaar is hij van kinds af aan vertrouwd met de sector. Na zijn studies rechtspraktijk begon hij in het familiebedrijf en inmiddels heeft hij al vier jaar ervaring. Ook naast het werk domineert de baksteen momenteel zijn leven, want samen met zijn vriendin is hij bezig met de renovatie van hun eigen huisje. Dries is een faire speler, maar gaat zonder twijfel voor niet minder dan 4 biedingen tijdens de nieuwe 'Huizenjagers'-week.

Lore Caenen is een sportieve, elegante makelaarster die altijd al geïnspireerd was door de huizenmarkt. Ze is al zes jaar werkzaam bij Immofusion en combineert haar carrière met haar liefde voor tennis, mode en reizen. Tussen haar 9e en 14e tenniste ze op hoog niveau, speelde ze samen met Elise Mertens en werd ze zelfs al eens Limburgs kampioen. Net als op het tennisveld, zal ze zich ook in het Huizenjagers busje volledig smijten en de bal niet proberen mis te slaan.

De kandidaat-kopers
​Aflevering 1: Jordy en Bieke zoeken een groter huis, nu hun dochtertje Charlien steeds meer ruimte nodig heeft. Hun appartement in Borgloon is te klein geworden, en dus zoeken ze een landelijke woning met voldoende slaapkamers, een bureauruimte voor Jordy’s DJ-materiaal, en een gezellige tuin voor het hele gezin. Budget: €450.000.

Aflevering 2: Nathalie, Beau en Mila voelen zich al een tijdje te krap in hun appartement in Tongeren. Met twee honden en een groeiend gezin is een nieuwe woning in Hoeselt of Bilzen meer dan welkom. Ze zoeken een instapklare woning met minimaal drie slaapkamers, een klein tuintje voor de honden, en een veilige buurt om te wandelen. Budget: €280.000.

Aflevering 3: Rowena en haar 11-jarige zoon Dylano verlangen naar meer privacy en rust. Ze wonen momenteel op een appartement in Hoeselt, maar door de drukke omgeving kunnen ze niet in alle rust genieten van hun terras. Ze zoeken een huis in Hoeselt of Bilzen, liefst in Munsterbilzen, met een tuin voor hun kat Cosmo en ruimte voor hun privéleven. Budget: €200.000.

Aflevering 4: Valérie, Bjorn en hun twee kinderen zoeken een grotere woning nu hun gezin is uitgebreid. Ze willen een huis in de regio Lanaken, met drie slaapkamers, een open keuken, en een tuin die later mogelijk plaats biedt voor een zwembad. Ze hechten veel belang aan ruimte, lichtinval en een comfortabele leefomgeving. Budget: €370.000.

'Huizenjagers Zuid-Limburg', vanaf 13 januari op Play4 en GoPlay.

Huizenjagers op tv
Dinsdag 29 april 2025 om 16u55  »
Play 4
Sylvain (69) is op zoek naar een (half)open woning met klein tuintje voor zijn honden en ruimte voor een duivenhok. Hij wil een grote keuken, aparte schilder- en hypnosekamer, en geen plat dak. Budget: ?350.000.
Dinsdag 29 april 2025 om 22u10  »
Play 4
Sarah en Kevin zoeken een moderne woning met drie slaapkamers, veel licht, en ruimte voor een hangaar met plaats voor een vrachtwagen. Met een budget van ?700.000 hopen ze op een instapklare woning.
Woensdag 30 april 2025 om 16u50  »
Play 4
Sarah en Kevin zoeken een moderne woning met drie slaapkamers, veel licht, en ruimte voor een hangaar met plaats voor een vrachtwagen. Met een budget van ?700.000 hopen ze op een instapklare woning.
Woensdag 30 april 2025 om 22u25  »
Play 4
Rustzoekers Martine en Johan zoeken een afgelegen instapklare woning in de natuur. Hun eisen: een authentiek pand, een open haard, een ruime tuin en het liefst geen buren. Budget: ?650.000.
Donderdag 1 mei 2025 om 16u50  »
Play 4
Rustzoekers Martine en Johan zoeken een afgelegen instapklare woning in de natuur. Hun eisen: een authentiek pand, een open haard, een ruime tuin en het liefst geen buren. Budget: ?650.000.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Een stad wordt geterroriseerd door een sadistische seriemoordenaar. De doorgewinterde rechercheur Russo en beginnend verpleger Lou moeten hun krachten bundelen om de koelbloedige dader te stoppen. Maar daarvoor zullen ze wel eerst hun zonden uit het verleden onder ogen moeten zien.

'Vindicta', om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:45
    Homo Universalis Ketnet: compilatie
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:25
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 06:45
    Ridder Muis
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:30
    K3 Roller Disco
    05:10
    Geen uitzending
  • 03:00
    Geen uitzending
    07:00
    Gordon Ramsay's Future Food Stars
  • 01:40
    Geen uitzending
    08:00
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    09:55
    Melrose Place
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:40
    Geen uitzending
    02:10
    Sports Late Night
  • 06:25
    Elementary
    02:05
    Criminal Minds
  • 06:30
    MIDMID
    02:25
    Star Trek: Picard
  • 06:20
    Secrets of Playboy
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 06:54
    Feest in de lente 2
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:45
    Soep!
    02:00
    Sarah's Sweet Table
  • 06:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:00
    Midsomer Murders
  • 06:50
    Below Deck Mediterranean
    02:30
    Flip This House
  • 02:50
    NOS Gesprek minister-president
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:50
    Masha en de Beer
    02:05
    Restaurant Misverstand Vlaanderen