Huizen verkopen in stijl? Makelaar Arthur waagt zich aan hippe promofilmpjes in 'Miljoenenhuizen'

Wie luxepanden wil verkopen, moet er blijkbaar wel wat voor over hebben. Dat bewijst vastgoedmakelaar Arthur Rodenburg in een nieuwe aflevering van 'Miljoenenhuizen'. De Nederlandse Arthur begeeft zich steeds meer in een rol als acteur.
Aan de hand van filmpjes probeert hij de dure panden op een hippe manier in de markt te zetten. Een luxe home cinema, verfijnde paardenstallen, een grote televisie die uit de grond komt… Arthur focust in de promofilmpjes op de details die de miljoenenvilla uniek maken.
'Twintig jaar geleden was het al heel gaaf als je een kast aan het voeteinde van je bed had staan en je televisie omhoog kwam', legt hij uit. 'Dat ding maakte wel zoveel herrie dat je het komende uur toch niet ging slapen, maar tegenwoordig zijn die technieken meer verfijnd.' En dat mag wel voor een villa van zo’n 5,9 miljoen euro.
'Miljoenenhuizen', donderdag 22 juni om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.