Geen genade in 'Alloo bij de Wegpolitie' voor chauffeurs zonder rijbewijs

woensdag 21 oktober 2020

'Altijd spannend wie de eerste wordt', vertelt agent Yann donderdag aan het begin van zijn shift in 'Alloo bij de Wegpolitie'. Samen met zijn collega Yves zet Yann een bestuurder aan de kant met 150 km/u op de teller.

Tijdens de controle kan de bestuurder geen rijbewijs voorleggen. 'Zonder vliegticket stapt u niet op het vliegtuig. Zonder rijbewijs stapt u niet in de auto. Dat geldt niet alleen voor u, dat geldt voor iedereen. Als de Koning met de auto toekomt en hij heeft geen rijbewijs, dan stopt het ook', legt Yann hem uit.


'We zijn blij dat we zo iemand van de baan kunnen halen', aldus agente Griet wanneer ze met haar collega Gino een chauffeur tegenhoudt die met meerdere zaken niet in orde blijkt te zijn. 'De lading steekt meer dan een meter uit en dat moet gesignaleerd en goed vastgemaakt zijn, wat niet het geval is. Er liggen ook losse kruiwagens in en zelfs de bobcat is niet vastgemaakt en niet gezekerd. Het rijbewijs van de chauffeur is ook nog eens verlopen, dus dat is rijden zonder rijbewijs. Het wordt een en-en-verhaal', aldus Griet.

Agenten Yves en Yann krijgen een oproep binnen van een aanrijding tussen drie personenwagens op de Antwerpse Ring richting Gent. Er blijkt een persoon gekwetst te zijn en een voertuig is niet meer rijvaardig. Agenten Gino en Griet bieden hulp aan een vrouwelijke vrachtwagenchauffeur die zich niet goed voelt en stilstaat op een invoegstrook, wat gevaarlijk is. 'Te veel gerookt en te veel energiedranken', klinkt het. Gino en Griet helpen haar naar een andere, minder gevaarlijke, stopplaats te rijden waar ze kan rusten.

De aflevering van 'Alloo bij de Wegpolitie' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Alloo bij de Wegpolitie', donderdag 22 oktober om 21.45 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.

'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:10
    Journaallus
    02:00
    VRT NWS laat
  • 23:05
    Nachtlus
    02:05
    Het weer
  • 04:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:00
    Geen uitzending
    10:15
    Rich Kids Go Skint
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 05:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:33
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:25
    Het Weekmenu
    02:25
    Lekker Messy
  • 05:15
    Midsomer Murders
    02:40
    The Count of Monte Cristo
  • 04:50
    First Dates Australia
    02:35
    Below Deck
  • 02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    03:05
    NOS WK Avond
  • 02:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:15
    Nieuwsuur
  • 03:40
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:05
    NOS FIFA WK Voetbal 2026