Geen genade in 'Alloo bij de Wegpolitie' voor chauffeurs zonder rijbewijs

woensdag 21 oktober 2020

'Altijd spannend wie de eerste wordt', vertelt agent Yann donderdag aan het begin van zijn shift in 'Alloo bij de Wegpolitie'. Samen met zijn collega Yves zet Yann een bestuurder aan de kant met 150 km/u op de teller.

Tijdens de controle kan de bestuurder geen rijbewijs voorleggen. 'Zonder vliegticket stapt u niet op het vliegtuig. Zonder rijbewijs stapt u niet in de auto. Dat geldt niet alleen voor u, dat geldt voor iedereen. Als de Koning met de auto toekomt en hij heeft geen rijbewijs, dan stopt het ook', legt Yann hem uit.


'We zijn blij dat we zo iemand van de baan kunnen halen', aldus agente Griet wanneer ze met haar collega Gino een chauffeur tegenhoudt die met meerdere zaken niet in orde blijkt te zijn. 'De lading steekt meer dan een meter uit en dat moet gesignaleerd en goed vastgemaakt zijn, wat niet het geval is. Er liggen ook losse kruiwagens in en zelfs de bobcat is niet vastgemaakt en niet gezekerd. Het rijbewijs van de chauffeur is ook nog eens verlopen, dus dat is rijden zonder rijbewijs. Het wordt een en-en-verhaal', aldus Griet.

Agenten Yves en Yann krijgen een oproep binnen van een aanrijding tussen drie personenwagens op de Antwerpse Ring richting Gent. Er blijkt een persoon gekwetst te zijn en een voertuig is niet meer rijvaardig. Agenten Gino en Griet bieden hulp aan een vrouwelijke vrachtwagenchauffeur die zich niet goed voelt en stilstaat op een invoegstrook, wat gevaarlijk is. 'Te veel gerookt en te veel energiedranken', klinkt het. Gino en Griet helpen haar naar een andere, minder gevaarlijke, stopplaats te rijden waar ze kan rusten.

De aflevering van 'Alloo bij de Wegpolitie' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Alloo bij de Wegpolitie', donderdag 22 oktober om 21.45 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Wanneer reclameman Charles de knappe Lucinda ontmoet in het treinstation, beseft hij nog niet dat deze ontmoeting zijn hele leven zal veranderen. Ondanks het feit dat ze beiden getrouwd zijn en kinderen hebben, is de aantrekkingskracht langs beide kanten ontembaar groot. Hun zakenlunches veranderen al snel in dates, die op hun beurt al weer snel eindigen in de dichtstbijzijnde hotelkamer. Op een wilde nacht staat echter plots de onbekende crimineel LaRoche met een geweer in hun hotelkamer. De romantische bubbel waarin Charles en Lucinda leefden, verandert meteen in gevaarlijke en gewelddadige realiteit, erger dan hun ergste nachtmerrie.

'Derailed', film uit 2005 met oa. Jennifer Aniston, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Sporza: Parijs - Nice
    01:05
    Journaallus
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    01:20
    Nachtlus
  • 16:00
    Molang
    05:25
    Geen uitzending
  • 15:15
    Gooische Vrouwen
    01:50
    Geen uitzending
  • 15:40
    GPs: Behind Closed Doors
    01:05
    Geen uitzending
  • 15:40
    Tower Heist
    00:30
    American Horror Story: NYC
  • 15:35
    Cheers
    00:05
    Mee met de Flikken
  • 08:40
    Geen uitzending
    15:20
    9-1-1
  • 16:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 15:40
    De Tafel van Gert
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 15:15
    Found
    01:00
    Criminal Minds
  • 15:45
    NCIS: Los Angeles
    01:00
    MacGyver
  • 15:35
    The Block Australia
    01:40
    Kinderen kopen een huis
  • 16:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:56
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:00
    Karola's Kitchen
  • 15:55
    Call the Midwife
    01:00
    Murdoch Mysteries
  • 16:00
    Below Deck Down Under
    01:45
    NCIS
  • 15:35
    NOS Journaal
    01:15
    MolTalk
  • 16:00
    NOS Journaal
    01:25
    De Nachtzoen
  • 15:55
    Moomin Vallei
    01:25
    First Dates