Dit eet je deze week dankzij 'Dagelijkse Kost'!

zondag 19 maart 2023
Foto: Eén/VRT - © Sam Van den Brandt 2019

Jeroen Meus zet in 'Dagelijkse Kost' elke dag van de week een smakelijk gerecht op tafel. Hij bewijst dat koken een plezier is voor iedereen, voor elk moment of evenement en naar ieders smaak. We kijken al even vooruit naar het menu van deze week.

Maandag: Hete bliksem met varkenswangen
Ter gelegenheid van Frank Deboosere zijn pensioen maakt Jeroen de 'volwassen' versie van hete bliksem: zacht gegaarde varkenswangen in bruin bier, gebakken appelen en smeuïge puree.


Dinsdag: Champignonsoep en gegrilde wrap
Op de eerste dag van de lente maakt Jeroen een stevige pot champignonsoep. Hij maakt er ineens een volwaardige maaltijd van door er ook een gegrilde wrap met duxelle van champignons, geroosterde hazelnoot en stukjes feta bij te serveren.

Woensdag: Griesmeelpudding met saus van rood fruit
Jeroen kookt nog eens lekker oldskool. Hij maakt een tulbandpudding van tarwegriesmeel met een lauwe saus van rood fruit. Dit is werkelijk supersimpel maar echt lekker.

Donderdag: Krokante kip met zoetzure rode kool
Er wordt op de Indiase toer gegaan met krokant gebakken kippendijen, knapperige zoetzure rode kool, verse sambal en bruine rijst. Dit is helemaal niet slecht voor een simpele weekdag.

Vrijdag: Gebakken zalm 'blackwell', geroosterde patatjes en venkel
Een absolute topper om het weekend in te gaan. Een heerlijk stuk gebakken zalm in een zalige picklessaus met geroosterde patatjes uit de oven, venkel en plukjes waterkers als kers op de taart. Lekker rustiek en boordevol smaak.

'Dagelijkse Kost', van maandag tot vrijdag om 18.15 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.

'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    17:35
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:35
    The Office
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    Meisjes
  • 16:35
    Sara
    17:10
    Huis Gemaakt
  • 16:10
    Achter gesloten deuren
    17:05
    De Pfaffs
  • 16:00
    In Love With My Partner's Wife
  • 16:45
    24
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:05
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:40
    Wat nu weer?
    17:15
    SOS Piet
  • 15:55
    De Tafel van Tine
    17:10
    Huizenjagers
  • 16:10
    This Is Us
    17:00
    Sullivan's Crossing
  • 15:45
    Doom Patrol
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Het Blok
    17:00
    Love Triangle Australia
  • 16:40
    Murder 360
    18:30
    Fear Thy Roommate
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:42
    De tip
    16:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 16:20
    Peppe e Carluccio
    16:55
    Chris Cooks Cymru
  • 16:05
    Call the Midwife
    17:00
    Death in Paradise
  • 15:55
    The Resident
    16:50
    Below Deck Mediterranean
  • 16:00
    Pauw & De Wit
    16:57
    Socutera
  • 16:10
    Oorlog is Erfelijk
    16:55
    Politieke Partijen
  • 16:40
    13 in de oorlog
    17:20
    Silverpoint