De highlights van Play Sports

donderdag 24 januari 2019

Met nog 8 speeldagen voor de boeg, naderen we stilaan de apotheose van onze vaderlandse voetbalcompetitie. Dé topaffiche van speeldag 23 is ongetwijfeld de kraker tussen Antwerp en Standard.

Bij winst in het Bosuilstadion springen de Rouches over de Great Old naar de derde plaats. Maar ook Lokeren moet thuis vol aan de bak in de degradatietopper tegen Zulte Waregem. Kan kersvers trainer Glen De Boeck voor een frisse wind zorgen op Daknam?


Ook in het buitenland staan er opnieuw enkele fijne voetbalwedstrijden op het programma. In De Klassieker tussen Feyenoord en Ajax, willen de Ajacieden koste wat kost in het spoor blijven van leider PSV. Legt wonderkind Frenkie De Jong voor één van de laatste keren de Kuip het zwijgen op? Of neemt Feyenoord-legende Robin Van Persie zijn ploeg op sleeptouw richting de zege?

Bij Play Sports kan u ook weer genieten van de FIH Pro League hockey. In de eerste wedstrijd gingen de Red Lions verrassend onderuit tegen de Spanjaarden. Kunnen de wereldkampioenen tegen Argentinië het tij doen keren? En hoe brengen de Red Panthers het er vanaf in hun eerste wedstrijd tegen de stugge Nieuw-Zeelanders?

Liefhebbers van het veldrijden mogen zich dan weer opmaken voor een spannende ontknoping in de laatste Telenet Wereldbeker in Hoogerheide. Wout van Aert en Toon Aerts strijden in een rechtstreeks duel voor de eindoverwinning in het klassement. Maar ook Van der Poel is van de partij en wil in Nederland vertrouwen tanken voor het naderende wereldkampioenschap. Eén ding is zeker, spektakel troef in Hoogerheide!

Verder komt ook de golffan met de Farmers Insurance Open (PGA Tour) in San Diego en de Omega Dubai Desert (European tour) deze week opnieuw volledig aan zijn trekken.
De Formula E neemt ons deze week dan weer mee naar de ePrix van Santiago in Chili. Vlamt Jérôme d'Ambrosio opnieuw naar de overwinning? En slaagt Stoffel Vandoorne er eens in een race zonder pech af te werken?

Voor meer info ga naar playsports.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play5 logo

Na heel wat succes te hebben geboekt in haar jongere jaren, probeert de briljante 70-jarige Madeline Matlock met haar onpretentieuze gedrag nu een job te bemachtigen bij het prestigieuze advocatenkantoor Jacobson Moore.

'Matlock', om 22.15 uur op Play5.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:35
    Journaallus
    07:55
    De dokter Bea show
  • 01:25
    Nachtlus
    07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
  • 23:35
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:30
    America's Funniest Home Videos
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:45
    The Goldbergs
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:05
    Geen uitzending
    09:30
    Mijn tuin
  • 02:30
    Geen uitzending
    08:00
    The Rookie
  • 03:25
    Geen uitzending
    07:45
    The Blacklist
  • 07:45
    Love Island
    13:55
    Hello Goodbye
  • 07:45
    Without a Trace
    13:15
    Accident, Suicide, or Murder
  • 04:09
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 04:20
    Het zelfbouwhuis
    08:00
    Knuffel Pop
  • 04:25
    Loïc zot van koken weekmenu
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 03:45
    Happy Valley
    07:35
    Death in Paradise
  • 01:50
    First Dates Australia
    13:50
    Storage Wars
  • 02:15
    NOS Journaal
    07:25
    Erik Satie - Tussen de noten
  • 03:10
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    12:22
    Zara en de magische kicksen