Afgevallen duo's keuren finalisten in 'Mijn Restaurant!'

Restaurant Matizze in Antwerpen werd als laatste restaurant door de kijker gesloten. Jelle en Micheline en Yanaïka en Stephanie zullen dus onderling uitmaken wie de winnaar wordt van 'Mijn Restaurant!'.
M
aar, ook de duo's die eerder hun restaurant moesten sluiten, zullen nog een belangrijke rol spelen. Pieter en Ghislaine, Kris en Angelo en David en Lins zullen in Exquisa en d'Hoogeschool gaan eten én hun mening geven in de vorm van een ultiem stemadvies. Ze zullen de kijker aangeven welk duo volgens hen het meest verdient een eigen zaak te winnen. Maar, daarvoor moeten ze de twee restaurants eerst tegen elkaar afwegen.
Pieter en Ghislaine beginnen met een lunch in Leuven. En Ghislaine is kritisch over de smaak van de gerechten, over de stoelen, over het interieur, de bediening... Pieter vindt de keuken van Jelle zeer goed. Al heeft hij nog wel honger na vijf gangen.
In Hasselt is er een beetje paniek om het bezoek van Kris en Angelo. Yanaïka en Stephanie zijn bang dat de Gentenaars Exquisa om een andere reden zullen beoordelen dan om het culinaire aspect. Er was tijdens de eerste sluiting nogal wat commotie toen Hasselt besloot om Leuven te steunen, en niét Kris en Angelo. Zullen Kris en Angelo Exquisa wel objectief kunnen beoordelen? Het begin van het diner is alvast problematisch: de wachttijden in Hasselt blijken weer hoog op te lopen?
De volgende dag is het de beurt aan David en Lins. Ook zij zullen in beide restaurants gaan dineren en ze met elkaar vergelijken. Maar, ook hier is weer enige vraag rond de objectiviteit van dat bezoek. Het duo uit Antwerpen bleek vanaf dag één zeer vriendschappelijk met Yanaïka en Stephanie uit Limburg om te gaan. Zullen ze een objectieve kritiek kunnen geven?
En dan is het tijd voor de beoordeling. Welk stemadvies zullen de drie duo's die hun restaurant hebben moeten sluiten aan de kijker geven? Zal het wel een objectief advies zijn? En hoe zullen de finalisten hierop reageren?
'Mijn Restaurant!', donderdag 22 mei 2008 om 21.45 uur op vtm.
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- Streamz Original ‘Putain’ wint de Ha! van HUMO 2025
- Suzy Hendrikx, pionier van VTM Nieuws, overleden
- KRO-NCRV maakt thema 'The Passion 2026' bekend en opent inschrijvingen voor kruisdragers
- Mis niets van de Olympische Winterspelen Milaan Cortina bij Sporza
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.
































