Jelle Van Dael staat 16 jaar na 'Let's Go Lasgo' voor de jury van 'Sing Again'

donderdag 9 mei 2024
Foto: VTM © DPG Media 2024

Maar liefst 975.000 kijkers (aantal kijkers eerste run + uitgesteld kijken + online, marktaandeel VVA 18-54) lieten zich vorige vrijdag meenemen op een nostalgische muzikale trip down memory lane in 'Sing Again'.

De nieuwe show nam met 50% marktaandeel een vliegende start. De trip wordt nu vrijdag 10 mei verder gezet in show 2, waarin juryleden Hadise, Nina, Karen, Aaron en Stan én gastjurylid Gustaph een nieuwe lading gezichten uit vroegere VTM-talentenshows de revue zien passeren.


Onder hen ook Jelle Van Dael. Zij won in 2008 de JIM tv-wedstrijd 'Let's Go Lasgo' en vloog nadien als zangeres van Lasgo de hele wereld rond. 'Ik heb dat 12 jaar gedaan, van 2008 tot net toen corona begon', vertelt Jelle in Sing Again. 'We zijn echt heel ver geweest: Brazilië, Amerika, Australië, Scandinavië, … Nadien ben ik mijn eigen weg gegaan en nu is dat solo als Jelle Van Dael. Tijd om mijn eigen verhaal te vertellen.' 16 jaar na haar auditie in 'Let’s Go Lasgo' staat Jelle op het podium van 'Sing Again'. Kan ze de jury bekoren met haar performance?


In de tweede aflevering van 'Sing Again' wagen nog negen andere toptalenten een nieuwe muzikale kans, onder wie Glenn Claes ('The Voice van Vlaanderen'), Sarah De Koster ('Soundmixshow'), Lola Obasuyi ('The Voice van Vlaanderen') en Youssri Mejdoubi ('Belgium’s Got Talent'). Daarnaast wordt het voor de jury en de kijkers ook een fijn en vaak verrassend weerzien met vijf andere gezichten die misschien nog een belletje doen rinkelen. Wie dat zijn, ontdekken ze in de aflevering zelf.

Nadat de tien nieuwe kandidaten hun memorabele auditiesong van weleer hebben gebracht, is het tijd voor de song clash. De talenten die voor hun auditie vier of vijf A’s kregen van de jury, treden opnieuw op met een liedjesbattle. Zo ziet de kijker Bianca, Abdou, Joeri, Noa en Katerine uit show 1 al zeker nog een keer aan het werk. Aan het publiek om na die ultieme song clash nog één of misschien wel meerdere tickets uit te delen voor de halve finale. Zij bepalen namelijk voor wie Sing Again nog doorgaat en voor wie het avontuur stopt.

'Sing Again', vrijdag 10 mei om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Een stad wordt geterroriseerd door een sadistische seriemoordenaar. De doorgewinterde rechercheur Russo en beginnend verpleger Lou moeten hun krachten bundelen om de koelbloedige dader te stoppen. Maar daarvoor zullen ze wel eerst hun zonden uit het verleden onder ogen moeten zien.

'Vindicta', om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Villa Politica
    06:00
    Mr. Magoo
  • 22:50
    Nachtlus
    08:00
    Radio2: Weekwatchers
  • 19:40
    KetnetBand clips
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:15
    Verschoten & zoon
    01:50
    Crossing Jordan
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Kasteelvrouwe Emmy
  • 01:00
    Geen uitzending
    01:00
    The Big Bang Theory
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:45
    Sturm der Liebe
    00:55
    The X-Files
  • 01:45
    Geen uitzending
    01:25
    SOS Piet
  • 00:05
    Vik & Gert
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:20
    This Is Us
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:55
    Star Trek: Discovery
    01:05
    MIDMID
  • 00:10
    Perfect House, Secret Location
    01:15
    Botched
  • 23:55
    Elementary
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:30
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 01:59
    De ambachter
    00:43
    Hallo Roger
  • 05:50
    Het Weekmenu
    00:50
    Veldvers
  • 01:55
    The Coroner
    00:45
    Six Four
  • 06:25
    Make You Laugh Out Loud
    01:35
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 17:57
    Politieke Partijen
    00:55
    NOS Journaal
  • 16:57
    Politieke Partijen
    00:50
    Nieuwsuur
  • 18:00
    Topdoks
    01:00
    Van Kooten en De Bie: Toen werd nu