De highlights van Play Sports

woensdag 12 juni 2019

Flitsend Zuid-Amerikaans voetbal in de Copa América, wedstrijd vier in de finale van het Belgisch basket en onze Belgen in actie in de Hockey Pro League!

Vanaf vrijdagnacht is het zover. Dan gaat de bal voor de eerste keer aan het rollen in de Copa América! Brazilië trapt het tornooi in eigen land af tegen Bolivia. Kunnen de Goddelijke Kanaries nog eens een tornooi op eigen bodem winnen of steekt Messi daar een stokje voor? Ook andere Zuid-Amerikaanse toplanden zoals Colombia en Chili beginnen dit weekend aan hun strijd voor goud in de Copa América!


Donderdag staat de vierde wedstrijd in de finale van de EuroMillions Basketball League op het programma. Oostende is dinsdag aan de leiding gekomen na een razend spannende wedstrijd op het veld van Antwerpen. Kan de kustploeg donderdag de titel grijpen of brengen de Giants de bordjes terug op gelijke hoogte?

Onze nationale hockeyelftallen schieten dit weekend terug in actie op de Hockey Pro League. Zondag staan voor zowel de Red Lions als de Red Panthers de Black Sticks uit Nieuw-Zeeland op het menu. Woensdag nemen ze het allebei op tegen de nationale hockeyploeg van Australië.

In de MXGP gaat zondag de vierde editie van de Grote Prijs van Letland van start. Wie volgt regerend wereldkampioen Jeffrey Herlings op als winnaar?

Voor meer info: ga naar playsports.be


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:30
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 00:30
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 23:45
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:49
    Roger
    06:57
    Diy on wheels
  • 05:45
    De Garde van Gert
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 05:25
    Cheaters
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:45
    First Dates Australia
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond