Tweede seizoen van 'Twisted Metal' is xclusief te zien op Streamz

donderdag 31 juli 2025
Foto: © Streamz 2025

Na het succes van het eerste seizoen keert de postapocalyptische ​ actiekomedie 'Twisted Metal' terug voor een tweede seizoen. De reeks volgt opnieuw John Doe en Quiet, gespeeld door Anthony Mackie en Stephanie Beatriz terwijl ze deelnemen aan het dodelijke Twisted Metal-toernooi georganiseerd door de mysterieuze Calypso (Anthony Carrigan).

De serie volgt John Doe, een melkboer met geheugenverlies, die een gevaarlijke missie aangaat om een mysterieus pakket door de verwoeste Verenigde Staten te bezorgen. Samen met de vindingrijke autodief Quiet moet hij het opnemen tegen meedogenloze vijanden, waaronder de beruchte clown Sweet Tooth.



In het tweede seizoen worden John en Quiet gedwongen om deel te nemen aan het Twisted Metal-toernooi, een gewelddadig gevecht, geleid door de mysterieuze Calypso. Ze moeten het opnemen tegen gevaarlijke nieuwe tegenstanders en bekende vijanden, waaronder de angstaanjagende clown Sweet Tooth. Het wordt nog moeilijker voor John wanneer hij zijn lang verloren zus, Dollface, weer ontmoet.

In het nieuwe seizoen keert Anthony Mackie (‘Captain America: Brave New World’) terug als John, samen met Stephanie Beatriz (‘Brooklyn Nine-Nine’) als Quiet, Anthony Carrigan (‘Barry’) als Calypso en Will Arnet (‘Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows’) en Joe Seanoa als Sweet Tooth. We maken ook kennis met heel wat nieuwe personages. Zo speelt Tiana Okoye (‘The Good Place’) de rol van Dollface, Michael James Saw (‘The Walking Dead’) speelt Axel en Richard De Klerk (‘Repeaters’) vertolkt Mr. Grimm. Daarnaast zien we ook Saylor Bell Curda (‘New Girl’) als Mayhem, Lisa Gilroy (‘Black Mirror’) als Vermin en Patty Guggenheim (‘She-Hulk: Attorney at Law’) als Raven. ​ 

De creatieve leiding ligt opnieuw in handen van Michael Jonathan Smith (‘Cobra Kai’), die terugkeert als uitvoerend producent en showrunner. De regie ligt bij vier klinkende namen: Phil Sgriccia (‘The Boys’), Bill Benz (‘The Nowhere Inn’), Iain MacDonald (‘Poker Face’) en Bertie Ellwood (‘Hawkeye’).

De reeks haalt inspiratie uit de iconische PlayStation game die in 1995 voor het eerst verscheen. In de game draait alles om een dodelijke competitie, waarin verschillende bestuurders in speciaal aangepaste voertuigen elkaar moeten vernietigen. Het doel is om als laatste over te blijven. De winnaar krijgt een ontmoeting met 'Calypso', de mysterieuze organisator van de competitie, die één wens zal vervullen, ongeacht hoe groot, duur of zelfs onrealistisch die wens is.

Het tweede seizoen van 'Twisted Metal' is vanaf 1 augustus exclusief te zien op Streamz. Het eerste seizoen bekijk je nu al op Streamz.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Jaak Van Assche als Fernand in 'F.C. De Kampioenen'

De Kampioenen reizen naar Frankrijk voor een vriendenmatch tegen Saint-Tin-Tin, op uitnodiging van Albert Tartuffe, een vriend van voorzitter Balthasar Boma. Wat een fijne vakantie moest worden, loopt echter helemaal anders af dan de Kampioenen hadden gedacht.

'Kampioen Zijn Blijft Plezant', om 20.15 uur VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:59
    Shaun het schaap
    13:50
    Iedereen zomert
  • 07:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Zomerweekend
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 08:00
    Alycia zapt terug
    14:00
    Tik Tak
  • 08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    13:40
    Familie
  • 08:00
    Geen uitzending
    13:20
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 01:50
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    13:45
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:45
    Friends
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:50
    Neighbours: A New Chapter
  • 08:00
    Hawaii Five-0
    13:40
    Kings of Pain
  • 07:50
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
    13:25
    Open Vuur
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:20
    Killer at the Crime Scene
  • 06:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 08:00
    Knuffel Pop
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    De Zomertafel
    13:35
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 07:40
    Ghosts
    13:20
    Murdoch Mysteries
  • 07:30
    Below Deck Mediterranean
    13:50
    Station 19
  • 07:25
    Close Up
    14:00
    NOS Journaal
  • 02:45
    Nieuwsuur
    13:55
    De Ongelooflijke Podcast
  • 07:25
    Saïd & Anna
    14:00
    Agent Binky