Maar liefst 71 Q-luisteraars winnen 1000 euro met 'Het Verboden Woord' van Qmusic

vrijdag 17 maart 2023
Foto: Qmusic - © DPG Media 2022

Vrijdagavond werden de Q-dj's van de actie 'Het Verboden Woord' verlost. In totaal wonnen dankzij die actie maar liefst 71 Q-luisteraars 1000 euro om zorgeloos mee te shoppen.

De dj’s kregen sinds maandag 13 maart 7.00 uur een strikt verbod van Qmusic opgelegd: ze mochten het woord ‘eigenlijk’ niet meer uitspreken. Deden ze dat toch, dan kon een luisteraar 1000 euro shoptegoed winnen door op de rode knop in de Q-app te duwen. Voor de Q-dj’s bleek de opdracht met 71 ‘eigenlijks’ heel wat moeilijker dan gedacht. Geen enkele ‘eigenlijk’ ontsnapte aan het aandachtige oor van de luisteraars. Het verbod werd vrijdag 17 maart om 19.00 uur opgeheven. Vincent Vangeel, die je tijdens de vroege ochtend hoort bij Q, behield tot enkele minuten voor het afloop van de actie een clean sheet. Maar op het allerlaatste nippertje trapte hij bij 'Vincent Live' in de val en maakte hij de laatste luisteraar blij met 1000 euro om te shoppen.


Bekijk hier hoe de Q-dj’s het er vanaf brachten:


Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe: 'We zijn heel blij dat we zoveel luisteraars gelukkig mochten maken met 1000 euro aan shoptegoed, maar we zijn vooral ook opgelucht  dat we vanaf nu weer zonder nadenken radio kunnen maken. Hoe hard we onze hersenen ook forceerden, het lukte ons maar niet dat woord te mijden. Je gebruikt het zo ontzettend onbewust, zeker in een spontaan gesprek. We hebben ons geamuseerd onder de Q-dj’s en hebben leuke radio gemaakt, maar waren eigenlijk de wanhoop nabij (lachen).'

Vincent Fierens: 'Onze luisteraars waren ook meedogenloos (lacht). Ze speurden massaal mee en gunden ons geen moment rust. Terecht, want dat heeft ze nu een heel erg mooi shopbudget opgeleverd. Maar geen zorgen: we zijn we nog nét niet failliet (lacht).'

Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.


TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo een logo Eén logo

Tijdreizen wordt gebruikt door huurmoordenaars, zogenaamde Loopers, om mensen uit de toekomst in het heden te vermoorden. Joe is zo'n Looper. Hij verdient veel geld en leeft een goed leven. Maar op een dag wordt de oudere Joe opgepakt en teruggestuurd naar het verleden. En het is de jonge Joe die nietsvermoedend klaarstaat om hem neer te knallen.

'Looper', film uit 2012 met oa. Emily Blunt en Bruce Willis, om 22.55 uur op Eén.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    radio2 op één: Goeiemorgen, morgen!
    09:00
    Lentebeelden
  • 07:30
    Ketnet Junior
    12:30
    Lentebeelden
  • 07:30
    Molang
    07:35
    Het betoverde dorp van Pinokkio
  • 07:05
    Hallo K3
    07:35
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 07:15
    Escape to the Country
    08:00
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    11:35
    Sturm der Liebe
  • 01:15
    Geen uitzending
    14:45
    Hellfire Heroes
  • 06:00
    Geen programmagegevens beschikbaar
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:10
    Bakken
  • 07:00
    Geen uitzending
    03:45
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    NRJ Get Up
    11:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:40
    Dr. Phil
  • 07:15
    Ainsley Eats The Streets
    08:00
    A la carte
  • 06:00
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 07:00
    Goeiemorgen Morgen
    08:00
    al-1-maar-hits!
  • 07:17
    De ambachter
    07:35
    Het appartement
  • 05:00
    Mobiliteit - Studio Commissie
  • 07:00
    Belga Sport
    08:00
    Dok
  • 06:50
    New Tricks
    07:40
    Ghosts
  • 07:05
    American Pickers
    07:45
    Superstore
  • 07:30
    NOS Journaal
    07:39
    Goedemorgen Nederland
  • 07:30
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:38
    NOS Journaal
  • 07:25
    Kindertijd
    07:33
    Zin in Zappelin