Vanaf vrijdag is 'Máxima' te streamen bij Videoland

vrijdag 19 april 2024

Zaterdag 20 april is het eindelijk zover. Vanaf die datum is de nieuwe dramaserie 'Máxima' te streamen bij Videoland. 'Máxima' is een zesdelige high-end dramaserie die het leven van Koningin Máxima verkent, gebaseerd op de bestseller van Marcia Luyten.

De hoofdrollen worden vertolkt door de Argentijnse actrice Delfina Chaves (Máxima) en Martijn Lakemeier (Willem-Alexander). Beatrix wordt gespeeld door Elsie de Brauw en Sebastian Koch vertolkt de rol van Claus. Daarnaast zijn voor de rollen van Máxima’s ouders, Maria Pame en Jorge Zorreguieta, de internationale acteurs Valeria Alonso en Daniel Freire gecast. Ivan Lapadula speelt Máxima's ex-vriend Tiziano. Krezip is als featuring artist verantwoordelijk voor de titelsong van de nieuwe Videoland Original, daarnaast schrijft Krezip voor elke aflevering een nieuw origineel nummer.


Over de Videoland Original 'Máxima'
De serie vertelt het verhaal van Máxima's reis van haar vroege leven in Argentinië en New York tot aan haar toekomst als koningin van Nederland. De serie start bij hun ontmoeting in Sevilla in 1999. Vanaf het moment dat Máxima Zorreguieta aan de zijde van de Nederlandse kroonprins verschijnt, staat ze in de schijnwerpers. Wanneer Willem-Alexander haar ten huwelijk vraagt haalt het verleden haar in als er een verhitte discussie losbarst over haar vaders politieke carrière in het Videla regime. Een discussie die in haar eigen kringen nooit gevoerd is. Wat maakt dat deze Argentijnse uiteindelijk floreert aan een oud Europees hof? En hoe kan Máxima trouw blijven aan zichzelf zonder haar familie op te geven, of gaan die twee dingen niet samen?

Eerder dit jaar zijn de eerste bewegende beelden en stills van de nieuwe Videoland Original 'Máxima' al te zien.Op deze beelden zijn de Argentijnse actrice Delfina Chaves te zien als Máxima, Martijn Lakemeier als Willem-Alexander en Sebastian Koch en Elsie de Brauw als Claus en Beatrix.

'Máxima' wordt geproduceerd door Rachel van Bommel van Millstreet Films, in coproductie met FBO en Beta Film. De regie is in handen van Saskia Diesing, Joosje Duk en Iván López Núñez. Het scenario is geschreven door Marnie Blok, Ilse Ott, Judith Goudsmit, Diede Zillinger Molenaar en Sytske Kok en is vanaf 20 april wekelijks te streamen bij Videoland.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    00:00
    Journaallus
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:10
    Timbalo
    21:25
    Geen uitzending
  • 09:05
    Heidi
    01:15
    NYPD Blue
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:00
    Blind Getrouwd UK
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:45
    Geen uitzending
  • 08:45
    Christmas in Washington
    05:05
    Too Close for Christmas
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:20
    Zeg Eens Euh
  • 08:35
    Castle
    02:00
    How to Get Away With Murder
  • 08:40
    The Ark
    02:05
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 09:10
    It's Aperotime Somewhere in the World
  • 08:20
    Snapped
    01:10
    Cold Case
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:09
    Hobbyklus
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:05
    Vanavond bij ons
    02:20
    De Dagschotel
  • 08:25
    Midsomer Murders
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 09:00
    Burn Notice
    02:00
    Below Deck Down Under
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:10
    Nederland in Beweging
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:10
    Vos en Haas
    02:35
    Eva