NPO-app nu ook beschikbaar via Ziggo

maandag 2 november 2020

De NPO-app is vanaf vandaag beschikbaar voor Ziggo-klanten met een Mediabox Next. Hiermee wordt het voor deze klanten nog makkelijker om NPO-programma's on demand te kijken.

Naast het standaard aanbod via NPO Start zijn ook de programma’s van NPO Plus via de Ziggo App store te zien.


'Het Nederlandse publiek is gewend om on demand te kijken en wil dat gewoon met de afstandsbediening rechtstreeks op de eigen televisie kunnen doen. Dat de NPO-app nu ook op de nieuwste Ziggo-mediabox beschikbaar is, gaat heel veel Nederlandse huishoudens helpen om nog makkelijker alle NPO-programma’s te kunnen kijken op een zelfgekozen moment', aldus Martijn van Dam, binnen de Raad van Bestuur van de NPO verantwoordelijk voor distributie en technologie.

'Ziggo-abonnees maken veelvuldig gebruik van apps op onze mediaboxen; de app van NPO kon natuurlijk niet uitblijven', stelt Raymond van der Vliet, Director Content & Programming bij VodafoneZiggo. 'We vinden het belangrijk om onze klanten gemakkelijk toegang te geven tot streaming videodiensten en verwachten veel kijkers een groot plezier te doen met de extra mogelijkheden die de NPO biedt via deze app.'

Via NPO Start is het hele aanbod van de Nederlandse Publieke Omroep gratis terug te vinden. Honderdduizenden programma’s, van het 'NOS Journaal' tot 'Boer Zoekt Vrouw' en van 'Wie Is De Mol' tot 'Zondag Met Lubach'. De meeste programma’s zijn met deze app onbeperkt te vinden, maar voor sommige series geldt dat ze maar zeven dagen te zien zijn. Gebruikers die inloggen kunnen verder kijken waar ze gebleven waren, ook op een ander apparaat, en krijgen persoonlijke aanbevelingen waardoor ze nieuwe programma’s van de NPO kunnen ontdekken.

Kijkers die al die programma’s onbeperkt willen terugkijken en daarbij ook complete seizoenen van populaire series willen bingen, kunnen terecht bij de extra dienst NPO Plus. Zonder reclame, voor 2,95 euro per maand heb je al toegang tot deze veelgebruikte streamingdienst, waar series als 'Killing Eve', 'Klem', 'Flikken Maastricht' en talloze detectives en films te vinden zijn, naast uiteraard het complete aanbod van NPO Start. Een abonnement op het extra aanbod van NPO Plus is in een handomdraai online geregeld via de app.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 10:50
    Ollie
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:45
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:50
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 10:45
    De Gezonde Goesting
    19:45
    Komen eten
  • 10:50
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:48
    Alle Zaken op een Rijtje
    14:59
    Herhalingslus
  • 10:39
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 10:45
    BBQ Vanavond?!
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 10:10
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht