Maak kennis met de nieuwe presentatoren van 'Spuiten en Slikken'

Emma Wortelboer en Jurre Geluk stoppen na zeven jaar als presentatoren van 'Spuiten en Slikken' en geven het stokje over aan Ralph de Boer, Roos Haarsma en Diva Brons.
Diva is bekend van haar deelname aan 'Echte Meisjes in de Jungle' en 'The Bachelor'. Ralph en Roos hebben allebei de BNNVARA-Academy afgerond en zijn van redacteuren van 'Spuiten en Slikken' uitgegroeid tot presentatoren van het legendarische BNNVARA-platform. Het trio gaat de komende tijd volop aan de slag met nieuwe series, documentaires en podcasts. Ze zijn voor het eerst samen te horen in ‘De Spuiten en Slikken Podcast’ waarin ze de actualiteit rondom seks en drugs bespreken en je een kijkje achter de schermen geven.
Diva: 'Ik ben opgegroeid met ‘Spuiten & Slikken’. Als 14-jarige puber met een grote mond riep ik altijd dat ik later bij BNNVARA ging werken, want daar kon je tenminste jezelf zijn. Dat deze droom nu werkelijkheid wordt had ik nooit kunnen bedenken. Ik vind het leuk om mezelf in nieuwe werelden te verdiepen. Ik heb heel veel zin om samen met Roos en Ralph de werelden binnen seks en drugs te ontdekken en mensen te inspireren om zichzelf te zijn.'
Ralph: 'Voor mij is ‘Spuiten en Slikken’ een soort XTC-trip. Spannend, maar vooral één gelukzalige euforische reis naar andere werelden. Ik heb heel veel zin om iedereen daarin mee te nemen. Ik heb al warm mogen draaien met ‘Aan ’t Werk’ en kan niet wachten te knallen op nog meer content met een ongelooflijk sterk nieuw team. Ik heb zin om in verschillende subculturen en scenes te duiken om zo een nieuw publiek te bereiken. Ook mag ik Jurre’s Date overnemen waarin ik de gasten de kleren van het lijf mag vragen. Stay tuned in deze trip!'
Roos: 'De seksuele voorlichting op mijn middelbare school was ronduit belabberd. Het gaf me vooral vraagtekens over hoe het dan wél moest en het stelde me teleur dat het vooral over hetero’s en niet zwanger worden ging. Om ervoor te zorgen dat jongeren niet met dezelfde frustrerende vragen blijven zitten, wil ik niets liever dan ‘Spuiten en Slikken’ maken. Ik hoop dat ik voor velen de grote zus word op het gebied van seks en drugs die ik zelf ook had kunnen gebruiken.'
Nieuwe series
Naast de podcasts gaan Roos, Ralph en Diva ook eigen series maken. Zo maakt Roos het programma ‘Klopt Da Wel Of Nie Dan’, waarin ze test of producten wel doen wat ze beloven. Word je van een love joint echt geil? En kun je makkelijk je eigen vagina klonen? Ralph tovert het programma ‘Jurre’s Date’ om tot ‘Ralph’s Blind Date’. In dit programma gaat Ralph in gesprek met mensen over wie velen al snel hun mening klaar hebben; zoals mensen met een voetfetisj, alcoholverslaving of iemand die seksverzorger is. Ralph vraagt deze mensen het hemd van het lijf. Waar zijn die vooroordelen op gebaseerd en zijn ze wel terecht? ‘Ralph’s Blind Date’ en ‘Klopt Da Wel Of Nie Dan’ wisselen elkaar vanaf zondag 21 januari wekelijks af op het YouTube-kanaal van 'Spuiten en Slikken'. Ralph trapt aanstaande zondag om 14.00 uur af. Zijn eerste gast is niemand minder dan Jurre Geluk om nog wat handige tips los te peuteren.
De eerste aflevering van ‘De Spuiten en Slikken Podcast’ is vanaf dinsdag 23 januari wekelijks te beluisteren via je favoriete podcast app of te zien op het YouTube-kanaal van ‘Spuiten en Slikken’.
DOSSIER: Voorjaar 2024: alle plannen, alle zenders (NL)
volledig dossier- Razendsnelle spelshow '30 Seconds' start in augustus op SBS6
- Huub Stapel treedt in de voetsporen van de Gebroeders De Witt
- Liefde op een onbewoond eiland: Vijf koppels springen in het diepe in ‘Gestrand Op Honeymoon Island’
- Een nieuw seizoen 'Dwars door de Lage Landen'
- Nieuw seizoen 'Echte Gooische Moeders' bij Videoland
- 'Ewout In De Verslavingskliniek' nieuw te zien bij Videoland
- Vanaf vrijdag is 'Máxima' te streamen bij Videoland
- 'Bestemming X' neemt kandidaten én kijkers mee op een meeslepende reis door Europa
- Nieuw programma 'Stand van Nederland: Generatie Europa' bij Omroep WNL
- Dan keert het populaire programma 'Het Blok' terug bij Net5
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Topchef Timon Michiels krijgt zijn eerste programma 'Meat Timon' op njam!
- Omroep WNL komt met nieuw indringend seizoen van docuserie 'Brandmerk'
- Van bijna-Olympische hoogspringer tot sexy wijnboer: deze boeren zoeken een tof lief
- Nick Schilder, Davina Michelle, Yves Berendse en Waylon zingen met nieuw talent in 'Sing With Me'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Herbeleef de magie: april staat bij MTV volledig in het teken van MTV Unplugged
- Highlights april bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FilmBox
- Superhelden, ninja’s en paasmysteries in april op Cartoon Network
- Nieuwe afleveringen van 'Ben 10' op Cartoonito
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
- The Cats ontvangt NPO Radio 5 Evergreen Award
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' viert start Evergreen week van de jaren 60
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns'
Kijktip van de dag

Laura doet haar best om kalm te blijven nu ze via het nieuws vernomen heeft dat Ibrahim misschien nog leeft. Ze richt zich op de rechtszaak die op het punt staat te beginnen en de vele verhoren die ze daar zal ondergaan.
'Laura H.', om 22.05 uur op VRT Canvas.



































