André Hazes haalt alles uit het leven in zijn reallifesoap bij SBS6

maandag 28 augustus 2017

De opmars van André Hazes lijkt geen grenzen te kennen. De populaire zanger scoort hit na hit en ook privé gaat het hem, Monique en de kleine André jr voor de wind.

Hoe vindt hij zijn ritme als jonge vader? En hoe combineert hij het verschonen van poepluiers met de voorbereidingen op de tot dusver grootste uitdaging in zijn zangcarrière: twee avondvullende shows in Ahoy. De kijker krijgt een beeld van het drukke maar zeker ook heel gezellige leven van André in de reallifesoap 'André Hazes. Ik haal alles uit het leven'.


Lukt het André om vast te houden aan de voor hem heilige pappadag? Hoe houden hij en Monique de balans tussen hun zakelijke en privé leven? Hoe leeft hij toe naar ‘Ahoy’, een bijzondere mijlpaal in zijn carrière op zo’n jonge leeftijd. André werkt hier hard aan met een vast team aan professionals om hem heen. Daarnaast spelen vrienden en familie een belangrijke rol in het leven van het jonge gezin. Oma kookt vaak voor André en Monique en past graag op haar achterkleinzoon. En ook zijn neef en beste vriend Djarno komt vaak over de vloer, wanneer hij in zijn rol als tourmanager André komt ophalen voor een optreden en zij samen met boezemvriend en geluidsman Peet op stap gaan. In zes afleveringen neemt André Hazes de kijker mee in zijn leven als trotse vader, liefhebbende vriend en ambitieuze zanger.

'André Hazes. Ik haal alles uit het leven' wordt geproduceerd door MediaLane.

'André Hazes. Ik haal alles uit het leven', wekelijks vanaf 1 september om 20.30 uur bij SBS6.


DOSSIER: Najaar 2017: alle plannen, alle zenders! (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:50
    Samson en Marie
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:40
    De kunstenaar
    13:50
    Uit de Schelp
  • 11:30
    Geen uitzending
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 11:35
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:54
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:25
    Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht