Dit zijn de 'Kids' Choice Awards' winnaars

donderdag 9 maart 2023

Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 was gevuld met extreme stunts, illusies en trucs. De Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 werden gepresenteerd door Nate Burleson en Charli D'Amelio en bevatten onder meer een spetterend openingsoptreden van Bebe Rexha.

Daarnaast ook speciale onderscheidingen voor Adam Sandler en Optimus Prime van Transformers; exclusieve teaserclips van langverwachte speelfilms; optredens van hedendaagse topsterren; en spannende verrassingen die de favoriete tv-shows, films, muziek en meer van de fans onthullen.


Hoogtepunten van Nickelodeon 'Kids' Choice Awards 2023' zijn onder andere:

1. Opening dance medley met Burleson, D'Amelio en content creators Michael Le en Markell Washington, met de grootste dans trends van het jaar, met als hoogtepunt een optreden van Bebe Rexha van haar hit 'I'm Good (Blue)'.

2. Speciale King of Comedy Silver Blimp gegeven aan Adam Sandler voor zijn succesvolle carrière in komedie als acteur, schrijver, producent, komiek en muzikant in de afgelopen 30 jaar, geaccepteerd vanaf een gigantische troon op het KCA podium voordat hij bekleed werd in Nickelodeon's iconische Slime;

3. Een optreden van 'California Breeze', door Lil Baby, van zijn derde studioalbum It's Only Me, samen met zijn kinderen;

4.Melissa McCarthy geslijmde door haar The Little Mermaid co-stars Awkwafina en Halle Bailey, in een dunk tank gevuld met meer dan 1,500 gallons slijm;

5. Lifetime Achievement Award gegeven aan Transformers' heldhaftige leider van de Autobots, Optimus Prime, uitgereikt door Pete Davidson, Dominique Fishback en Anthony Ramos, castleden van de aankomende sciencefiction-actiefilm Transformers: Rise of the Beasts;

6. Een drumsolo met Lil Uzi Vert en het 8-jarige drumwonder Justin Wilson II, totdat slijm in actie kwam voor een rommelige verrassing;

7. Touwtrekken met WWE supersterren Becky Lynch, Bianca Belair en The New Day (Kofi Kingston, Xavier Woods alias Austin Creed en Big E);

8. Exclusieve teaserclips van de fantasy-film Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, gepresenteerd door de castleden Chris Pine en Michelle Rodriguez; en de CG-geanimeerde superheldenfilm Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, gepresenteerd door Seth Rogen en de stemcast Micah Abbey (Donatello), Shamon Brown Jr. (Michelangelo), Nicolas Cantu (Leonardo), en Brady Noon (Raphael), beide afgesloten met ultieme slijm fontein;9. Een eerste blik op Monster High 2, een vervolg op de live-action film musical gebaseerd op de iconische Mattel franchise over de kinderen van beroemde monsters en wezens;

10. Nate Burleson en Charli D'Amelio, versterkt door hun families op het podium, voor een grote finale slijm fontein;

11. Optredens van beroemdheden als Landon Barker, Bella Poarch, Dove Cameron, Miranda Cosgrove, Dixie D'Amelio, Dwayne Johnson, Keegan-Michael Key, Peyton List, Jenna Ortega, MrBeast, Olivia Rodrigo, Kelly Rowland, Lilly Singh, SeanDoesMagic en meer;

12. En optredens van Nickelodeon talent: That Girl Lay Lay (That Girl Lay Lay); Miia Harris, Nayah Damasen, Ceci Balagot en Case Walker (Monster High The Movie); Jack Griffo en Kira Kosarin (The Thundermans); en Young Dylan (Tyler Perry's Young Dylan), die zijn gloednieuwe single, 'I Just Wanna', geproduceerd door Jermaine Dupri.

Dit zijn de winnaars van de Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023:

TELEVISIE:

1. FAVORIETE KINDER TV-SHOW
The Fairly OddParents: Fairly Odder

2. FAVORIETE FAMILIE TV-SHOW
Wednsday

3. FAVORIETE REALITY SHOW
MasterChef Junior

4. FAVORIETE ANIMATIESHOW
SpongeBob SquarePants

5. FAVORIETE VROUWELIJKE TV-STER (KINDEREN)
Olivia Rodrigo (Nini, High School Musical: The Series)

6. FAVORIETE MANNELIJKE TV-STER (KINDEREN)
Joshua Bassett (Ricky, High School Musical: The Musical: The Series)

7. FAVORIETE VROUWELIJKE TV-STER (FAMILIE)
Jenna Ortega (Wednesday Addams, Wednesday)

8. FAVORIETE MANNELIJKE TV-STER (FAMILIE)
Finn Wolfhard (Mike Wheeler, Stranger Things)

FILM:

1. FAVORIETE FILM
Sonic the Hedgehog 2

2. FAVORIETE FILMACTRICE
Millie Bobby Brown (Enola Holmes, Enola Holmes 2)

3. FAVORIETE FILMACTEUR
Dwayne Johnson (Black Adam/Teth-Adam, Black Adam)

4. FAVORIETE ANIMATIEFILM
Minions: The Rise of Gru

5. FAVORIETE STEM UIT EEN ANIMATIEFILM (MANNELIJK)
Dwayne Johnson (Krypto, DC League of Super-Pets)

6. FAVORIETE STEM UIT EEN TEKENFILM (VROUWELIJK)
Selena Gomez (Mavis, Hotel Transylvania: Transformania)

MUSIC:

1. FAVORIETE ALBUM
'Midnights (3am Edition)'- Taylor Swift

2. FAVORIETE VROUWELIJKE ARTIEST
Taylor Swift

3. FAVORIETE MANNELIJKE ARTIEST
Harry Styles

4. FAVORIETE MUZIEKGROEP
BTS

5. FAVORIETE NUMMER
'As It Was'- Harry Styles

6. FAVORIETE MUZIEKSAMENWERKING
'Sweetest Pie'- Megan Thee Stallion, Dua Lipa

7. FAVORIETE DOORBRAAKARTIEST
Dove Cameron

8.  FAVORIETE SOCIALE MUZIEKSTER
Bella Poarch

9. FAVORIETE WERELDWIJDE MUZIEKSTER
Harry Styles (UK)

ANDERE CATEGORIEËN:

1. FAVORIETE VROUWELIJKE SCHEPPER
Charli D'Amelio

2. FAVORIETE MANNELIJKE MAKER
MrBeast

3. FAVORIETE SOCIALE MEDIA FAMILIE
Ninja Kidz TV

4. FAVORIETE VROUWELIJKE SPORTSTER
Serena Williams

5. FAVORIETE MANNELIJKE SPORTSTER
LeBron James

6. FAVORIETE VIDEOGAME
Minecraft

7. FAVORIETE CELEBRITY HUISDIER
Olivia Benson Swift

8. FAVORIETE BOEK
Harry Potter Book Series

9. FAVORIETE STER NEDERLAND
Stefania

10. FAVORIETE STER BELGIE
Romelu Lukaku

11. FAVORIETE FAMILIE NEDERLAND
Familie Bellinga


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Klopjacht' (Play4)

Kan Chlo echt ontsnappen? De voortvluchtigen moeten in het centrum van Gent zijn voor de sleutel naar het volgende level. Maar de speurders weten het, en ze zullen er zijn.
br>'Klopjacht', om 20.00 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    09:00
    Herfstbeelden
  • 07:30
    Ketnet Junior
    12:30
    Herfstbeelden
  • 08:10
    De Hoppers
    08:25
    Molang
  • 08:10
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    08:35
    Het Lichaam van Coppens
  • 08:00
    Geen uitzending
    10:00
    UEFA Champions League Magazine
  • 01:55
    Geen uitzending
    11:20
    The Big Bang Theory
  • 01:35
    Geen uitzending
    14:00
    The Graham Norton Show
  • 22:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 08:10
    De Chalet
    08:50
    Tot op het Bot: Het Varken
  • 08:15
    Criminal Minds
    09:10
    Geen uitzending
  • 08:00
    The Blacklist
    10:05
    Inception
  • 08:05
    Martha's Vineyard Mysteries
  • 08:00
    Over (h)eerlijke groenten
    08:35
    Italiaans, makkelijk & gezond
  • 06:00
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 08:00
    Goeiemorgen Weekend
    09:00
    Duits Schlagerfestival
  • 08:12
    De kunstenaar
    08:32
    Hobbyklus
  • 06:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Nottingham Forest - Burnley
    08:55
    WK Rugby 2023
  • 07:40
    Death in Paradise
    09:30
    Inspector George Gently
  • 08:05
    Last Man Standing
    08:55
    American Pickers
  • 07:35
    Dragons' Den
  • 08:05
    Petrus in het land
    08:30
    De Verwondering
  • 08:15
    Waffel de wonderhond
    08:25
    Studio Snugger