Vanavond EXTRA 'Big Brother Live': EXIT eerste duo?

woensdag 14 maart 2007

De eerste Big Brother-week wordt gekenmerkt door zware opdrachten en honger. De 14 bewoners hebben het ontzettend moeilijk, maar voor twee van hen wordt het allemaal teveel. Sinds gisterenavond hebben de Limburgse nichtjes Ginie en Nathalie te kennen gegeven dat ze vanavond het Big Brother-huis willen verlaten.

G


inie en Nathalie zijn al de hele week aan het klagen over het weinige eten en de fysiek zware opdrachten. Ze praten al de hele tijd over rebelleren en gisterenavond voegden ze de daad bij het woord. De meiden hebben snoepgoed uit de Big Brother-supermarkt gestolen, langs het metalen luik. Ze begonnen hun buit meteen te verorberen. Delen met de andere bewoners of enig respect voor de volharding van de anderen, kwam hoegenaamd niet bij hen op. De groep reageerde allerminst positief op het gedrag van de nichtjes.  

Minuten later vernamen Astrid en Mario in de Dagboekkamer dat de gestolen voeding vergoed zal moeten worden. Alles wat verdween uit de supermarkt, zal afgetrokken worden van het groepsbudget voor de volgende week. De groep  - en vooral Hanne en Evelien -  reageerde vol onbegrip op het gedrag en de ingesteldheid van Ginie en Nathalie, die sowieso niet tot de populairsten van de groep behoren.  

Vanavond plaatst Big Brother hen voor een laatste ultimatum : blijven of vertrekken? Ook al staat het besluit van de dames vast...

Kelly Pfaff presenteert vanavond de extra LIVE-uitzending en staat klaar aan het Huis om Ginie en Nathalie op te vangen.  

Het aangekondigde vertrek van Ginie en Nathalie zal voor de andere bewoners extra spanningen meebrengen. Wie zullen zij nu morgen nomineren in de LIVE? En moeten ze zich verwachten aan 2 nieuwe bewoners?

LEES OOK: Vrijwillige exit na gevecht en diefstal in 'Big Brother'? (FILMPJE!)

DOSSIER: Big Brother 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:05
    De Smurfen
    14:00
    Tik Tak
  • 12:05
    Chicago Med
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    Bel-Air
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Meesterlijke Klassiekers
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:00
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:40
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 12:10
    Tooldokter
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:10
    Open Vuur
    14:45
    Bal National Zomereditie
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 11:40
    Andere Tijden Sport
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 11:45
    Sitar in de Polder
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht