Open Bedrijvendag focus-wtv werd voltreffer

zondag 5 oktober 2008

De 15de verjaardag van de regionale zenders focus en wtv zorgde zondagmiddag voor iets extra tijdens de Open Bedrijvendag. Duizenden West-Vlamingen kregen een unieke en exclusieve kijk achter het TV-scherm. De bezoekers werden rondgeleid door de journalisten en kregen uitleg over hoe nieuws wordt gemaakt. Men kreeg toelichting over welke weg een nieuwswaardig feit aflegt vooraleer het in het nieuws komt.

Them

a van Open Bedrijvendag was technologische innovatie. Focus-wtv gaf de mensen dan ook al 2 primeurs mee. Men kon zien wat de bedoelling is van het project om 23 000 tapes te digitaliseren. En men kreeg een demonstratie van digitext. Focus-wtv zijn naast RTV (regionale televisie Mechelen & Kempen) de eerste regionale zender die dit platform kunnen aanbieden aan hun digitale kijkers.

Na een bezoek aan de studio werden de mensen begeleid doorheen het audiovisueel productiehuis Picstory, een divisie van de Regionale Media Maatschappij (waar ook focus-wtv onder zit). Men kreeg toelichting over de productie van bedrijfsfilms, tv-programma's, … .

Centraal stond een grote tent waarin de wachtenden (in het droge) de programmatie konden volgen, genoten van optredens van moppentappers en mee konden spelen met de quiz, Kwist'et.
De commentaren van de mensen waren unaniem positief. Het feit dat iedereen een gedetailleerde uitleg kreeg over het bedrijf kon op bijzonder veel bijval rekenen en maakte het lange wachten goed. Naar schatting daagden 8000 bezoekers op.
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Thuis
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Lili en Marleen
    20:40
    Familie
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    00:00
    Boss Level
  • 19:40
    How I Met Your Mother
    20:35
    Skyscraper
  • 19:40
    Top 20 Funniest
    20:35
    Arachnophobia
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    Narcos
  • 20:00
    Ramona
    20:35
    Coppers
  • 19:40
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    20:40
    What Happens in Vegas
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Elsbeth
  • 19:40
    Highway Thru Hell
    20:35
    Into the Storm
  • 19:45
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Evergreen Friday
    20:55
    Crooner
  • 19:50
    DIY
    20:10
    Karola's Kitchen
  • 19:10
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS WK Avond
    20:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Mischa en de mannen die het beter weten
  • 19:25
    Reizen Waes: de bucketlist
    20:20
    Toppers in Concert 2025