Geen Marcel Vanthilt bij 'Eurosong For Kids'

zaterdag 12 augustus 2006

Marcel Vanthilt, die in de voorbije Eurosong en Eurosong for Kids-edities steeds van de partij was als vakjury-lid, zal er in september niet bij zijn wanneer de Vlaamse inzending voor het Junior Eurovisiesongfestival wordt gekozen.

'De

VRT heeft mij opnieuw gepolst' aldus Marcel. 'Ik heb echter beslist om dit aan mij voorbij te laten gaan. De voorbije maanden is er heel veel geweest rond het Eurosonggebeuren met het Jurnior Songfestival in Hasselt en Eurosong 2006. Het leek me dan ook beter om dit nu even niet meer te doen. Naar de toekomst toe sluit ik niets uit!

Eurosong daarentegen is een ander verhaal. Voor de vierde opeenvolgende keer kon het winnende lied van Eurosong geen potten breken op het Songfestival. Daarom wordt de selectieprocedure door een steeds groter aantal mensen in vraag gesteld. Stoppen met Eurosong dan maar? Neen, vindt Van Thilt. 'Uiteraard moet België blijven deelnemen aan het Songfestival! Ik blijf erbij als je nu nog naar Sister van Sergio & the Ladies luistert, dat dit een goed lied is voor het festival. Het feit dat we opnieuw niet het gewenste resultaat hebben gehaald mag geen reden zijn om de Eurosongselecties af te schaffen. Het betekent namelijk telkens een nieuwe impuls voor de platenindustrie.'

Deelname Marcel Vanthilt aan Eurosong 2008?
'Over welke inzending we dan in 2008 moeten brengen heb ik het raden naar, want ook Xandee en Kate Ryan waren in hun genre echt wel goed! Misschien moeten we opnieuw proberen om groepen zoals Hooverphonic of Praga Khan in het Eurosongverhaal op te nemen, alhoewel dit zeker niet evident zal zijn.' Wanneer we polsen naar een mogelijke interesse van Marcel om zelf op het Songfestivalpodium te staan antwoord hij: 'Misschien ga ik dat nog wel eens overwegen ja, de vraag is natuurlijk met welk lied je nu nog het beste naar het festival gaat. Het moet heel hard opvallend. Misschien ga ik wel met een productie van Praga Khan en een solostuk van Thoots Thielemans!' (lacht).

Kate Ryan te gast bij Eurosong for Kids!
Marcel zien we dus niet tijdens Eurosong for Kids in september, maar wie we wel mogen verwachten is Kate Ryan. Zij zal te gast zijn in de introductieshow van 10 september. De twee halve finales zijn voorzien voor 17 en 24 september. De grote finale volgt op zondag 1 oktober.
 
Lees ook :
 
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Het televisienajaar 2006

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Zonen van Van As' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Frakke en zijn ploeg moeten met zwaar materiaal door een maïsveld om een beek te saneren, tot onvrede van de eigenaar. Intussen moet het aquarium van Eddy uit het hoofdkantoor. Bambi en Belinda nemen die taak op zich, maar dat blijkt lastiger dan gedacht.

'De zonen van Van As', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:00
    Journaallus
    04:05
    VRT NWS laat
  • 00:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:55
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:55
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 04:50
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:55
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:40
    Blue Bloods
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Without a Trace
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:28
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:40
    Vanavond bij ons
    02:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 05:30
    Ghost Stories
    02:15
    Lynley
  • 04:50
    First Dates Australia
    02:35
    Below Deck Mediterranean
  • 02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 03:25
    NOS Journaal met gebarentaal
    07:05
    NOS WK Ontbijt
  • 02:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:20
    EenVandaag