'FC De Kampioenen' op cruise voor nieuw seizoen

dinsdag 2 mei 2006

Na de familie Pfaff en Walter Capiau gaan nu ook de Kampioenen op cruise. Bieke en Marc gaan op huwelijksreis. En hoe! Met het grootste cruiseschip ter wereld, de Freedom of the Seas, varen zij naar New York. Helaas blijkt de rest van de Kampioenen eveneens te zijn ingescheept op de boot. Gelukkig zijn ook de ervaren cruisers en crooners Nicole en Hugo aan boord om de Kampioenen met raad en muziek bij te staan.

T


ijdens de cruise worden twee afleveringen opgenomen voor de 17de reeks van FC De Kampioenen. Ze worden rond de jaarwisseling uitgezonden.

Op dinsdag 2 mei, om 10.00 u 's ochtends, is de (bijna) volledige cast en crew van FC De kampioenen aan het Omroepcentrum in Brussel vertrokken naar de Britse haven Southampton. Daar gaan ze woensdag 3 mei aan boord van de Freedom of the Seas, het grootste cruiseschip van de wereld. Op woensdag, omstreeks 10.00 u., zet het schip voor zijn maidentrip koers naar Cape Liberty, New Jersey, helemaal volgens de "Titanic-route". Op 10 mei om 10.00 u. 's ochtends wordt de Freedom of the Seas in de haven van New York verwacht.
 
Aan boord van de Freedom of the Seas wordt een speciale dubbelaflevering van FC De Kampioenen opgenomen naar een scenario van An Swartenbroekx: Bieke en Marc gaan eindelijk op huwelijksreis, maar niet alles loopt zoals verwacht want ook alle andere Kampioenen schepen in. Alle anderen? Natuurlijk zal ook Fernand de Kampioenen in hun spoor volgen, maar het wordt afwachten of dit lukt…

De ervaren cruisegangers Nicole en Hugo mochten natuurlijk niet op het appél ontbreken om aan boord het beste van zichzelf te geven. 35 jaar staan Nicole en Hugo al op de planken en bijna net zo lang op cruiseschepen. In één van de talrijke showzalen aan boord zullen Nicole en Hugo hun beste beentje voorzetten en De Kampioenen in hun lange cruise-ervaring laten delen. Ook gastacteur Rudy Morren vervoegt de ploeg voor de opnames.
 
De speciale dubbelaflevering, Winterstop en Love Boat, wordt in de eindejaarsperiode uitgezonden als hoogtepunt van de nieuwe Reeks 17 van FC De Kampioenen. Hec Leemans van zijn kant zorgt voor een stripalbum van FC De Kampioenen op cruise. Deze uitgave zal begin december op 60.000 exemplaren in de winkels liggen.

Een ploeg van De rode loper en Radio 2-reporter Peggy Roelands vergezellen De Kampioenen om te gelegener tijd verslag uit te brengen van de cruise en de speciale afleveringen rond de huwelijksreis.
 
De Freedom of the Seas van Royal Caribbean International is het grootste cruiseschip ter wereld. Het is 339 meter lang en 56 meter breed. Er zijn 15 passagiersdekken en 1817 kajuiten voor maximaal 4375 passagiers. De bemanning telt 1360 personen. Er zijn diverse galazalen en een theater voor 1350 toeschouwers, een casino, de Royal Promenade, een enorm waterparadijs, een echt surfbad, een klimmuur, een ijspiste, een H2O-zone, een immense fitnessruimte met een volwaardige boksring.  Het schip heeft 10 restaurants en de grootste eetzaal biedt plaats aan 2101 personen. Uiteraard zijn ook dagschotels alom verkrijgbaar.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Eind jaren 70. Wanneer Patrizia Reggiani, een vrouw van eenvoudige komaf, trouwt met Maurizio Gucci, erfgenaam van het modehuis Gucci, meent ze dat haar broodje gebakken is. De jonge Maurizio interesseert zich weinig voor het familiebedrijf, maar Patrizia brandt van ambitie en gaat over lijken om haar doel te bereiken.

'House of Gucci', film uit 2021 met oa. Lady Gaga, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:45
    Vlaanderen Vakantieland
    17:05
    Witse
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:55
    Home sweet France
  • 16:35
    Belfort & Lupin
    17:00
    3Hz
  • 16:35
    Sara
    17:05
    Ze Zeggen Dat
  • 16:45
    Achter gesloten deuren
    17:35
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 15:40
    Georgia Rule
    17:35
    9-1-1
  • 16:30
    Cheers
    17:05
    24
  • 16:10
    Baywatch
    16:55
    Suits
  • 16:20
    Geen uitzending
    16:50
    Wat nu weer?
  • 16:05
    De Tafel van Gert
    17:10
    Huizenjagers
  • 16:15
    This Is Us
    17:05
    Sullivan's Crossing
  • 15:50
    Doom Patrol
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:00
    Het Blok
    16:50
    Love Triangle Australia
  • 16:25
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:29
    Zo doe je het!
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:25
    Meat Timon
    17:00
    DIY
  • 16:00
    Call the Midwife
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:55
    The Secret Lives of Mormon Wives
    17:00
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:25
    Met het Mes op Tafel
    16:53
    Politieke Partijen
  • 16:45
    Machtige Mike
    16:50
    Grizzy en de Lemmingen