Dit is de volledige line-up van 'VRT Zomerhit'

woensdag 9 juli 2025
Foto: VRT - © VRT 2025

't Is pas echt zomer met 'VRT Zomerhit'! Op maandag 28 en dinsdag 29 juli kan je aan de Belgium Pier in Blankenberge meezingen en -feesten tijdens de eerste twee opnames van 'VRT Zomerhit'. In elke show brengen vijf kanshebbers hun hit live op het podium aan de Belgische kust.

Ze hopen allemaal door te stoten naar de grote live finale van 'VRT Zomerhit 2025' op zaterdag 30 augustus. De shows bekijk je elke zaterdag van augustus op VRT 1 en op VRT MAX.


Show 1: opname op maandag 28 juli, uitzending op zaterdag 2 augustus

De vijf VRT Zomerhit-genomineerden van deze show:
Aaron Blommaert - Hoe Zit Het Met Ons?
Bart Kaëll - Zanzibar
Francisco - Dance Away
Gustaph - Like You
Pommelien Thijs - ​ Atlas

Er wordt ongetwijfeld ook luid meegezongen met deze artiesten:
Jelle Cleymans zingt Spring, Lustrum U.V.S.V./N.V.V.S.U. met Jopke van Dobbenburgh & Roeland Beelen (Lotje), King Africa (La Bomba), Mariana Froes en meer!

Show 2: opname op dinsdag 29 juli, uitzending op zaterdag 9 augustus

De vijf VRT Zomerhit-genomineerden van deze show:
Barbara Dex - Better Be Ready
Berre - Running
K3 - Goden
MAKSIM & Guus Meeuwis - Sparen Voor De Nacht
Red Sebastian - SLAY

Ook deze artiesten maken hun opwachting:
Samuel Welten, Touch of Joy, Cirque Du Soleil (Alegria), Hannah Mae & MAKSIM en meer!

Beleef 'VRT Zomerhit' bij VRT 1, Radio 2 en VRT MAX
Tijdens de opnamedagen van 'VRT Zomerhit' neem je vanaf de middag een unieke duik achter de schermen met 'Radio 2 Zomerhit Backstage'. Kim Debrie en David Van Ooteghem brengen op Radio 2 vanaf 13 uur live verslag uit, recht vanuit de backstage van de televisie-opnames. Ze praten met artiesten, muzikanten én fans, tot ver na de laatste opname. Verwacht exclusieve weetjes, spontane backstage-momenten en voel de spanning oplopen in de zoektocht naar dé Zomerhit van 2025.

VRT 1 stelt elke avond na het weer (rond 20.15 uur) een genomineerde voor in Is dit jouw zomerhit? en blikt op 26 juli terug op iconische momenten uit de rijke Zomerhitgeschiedenis met het gloednieuwe archiefprogramma 'Zot van Zomerhit'.

Show 3 en 4 worden opgenomen op maandag 4 en dinsdag 5 augustus. De finale van 'VRT Zomerhit' is live te volgen op zaterdag 30 augustus in Blankenberge, op VRT 1, Radio 2 en VRT MAX. VRT MAX bundelt alles over 'VRT Zomerhit': afleveringen, backstagebeelden, extra's, praktische vragen. Stemmen kan er sinds maandag 7 juli.

Zonnige groetjes uit Blankenberge
Vanop de pier in Blankenberge nemen Kim Debrie, Niels Destadsbader, Siska Schoeters en Zita Wauters Vlaanderen mee in een zomer vol sfeer, verrassingen en muzikaal vuurwerk. Acht weken lang wordt 'VRT Zomerhit' het kloppend hart van de zomer – op Radio 2, VRT 1 en VRT MAX én in Blankenberge.

De shows beginnen rond 20.00 uur, op het evenementenstrand aan de Belgium Pier in Blankenberge. Het terrein gaat open rond 18.00 uur. De shows zijn toegankelijk voor iedereen. Je bent van harte welkom! Wil je zeker zijn van een plek op de eerste rij, beleef dan 'VRT Zomerhit' als Zomervip.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:25
    Vive le vélo
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 12:20
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    14:00
    Tik Tak
  • 12:05
    Chicago Med
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Meesterlijke Klassiekers
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:25
    Border Security: Canada's Front Line
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 12:14
    CEO van mijn leven
    14:59
    Herhalingslus
  • 12:23
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:10
    Open Vuur
    14:45
    Bal National Zomereditie
  • 11:30
    Around the World in 80 Days
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 12:20
    Sterren NL Top 25
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 12:20
    Dit is de kwestie
    19:25
    Mammals
  • 12:15
    Waku Waku
    20:00
    Meer dan verwacht