Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke

De toekomst van 'Tien Om Te Zien' hing aan een zijden draadje. Nu is er toch goed nieuws voor de fans. Met een nieuwe locatie en een nieuw concept komt er ook deze zomer een editie, al blijft het bij twee opnamedagen en vier shows.
De zomer krijgt opnieuw een feestelijke soundtrack, want Tien Om Te Zien keert terug met nieuwe afleveringen. Voor alle fans van Vlaamse muziek is Middelkerke deze zomer dé place to be. Op 14 en 15 juli vinden twee grote opnamedagen plaats, goed voor vier kraakverse afleveringen. Elke aflevering blijft trouw aan het vertrouwde recept: de ultieme Top Tien Om Te Zien en een miniconcert dat zorgt voor extra ambiance en meezingmomenten. En er is meer. Voor het eerst opent in Silt de Tien Om Te Zien Lounge.
Zomerse hotspot in Middelkerke
Drie weken lang - van zaterdag 11 juli tem zondag 2 augustus - ademt deze unieke plek alles wat Tien Om Te Zien zo bijzonder maakt. Bezoekers kunnen er genieten van muzikale optredens, een nostalgische terugblik op meer dan drie decennia Tien Om Te Zien en verrassende activiteiten op het Epernayplein. Zelfs de gerechten en drankjes krijgen voor de gelegenheid een Tien Om Te Zien-touch. De Lounge wordt dé zomerse hotspot waar fans samenkomen en altijd iets te beleven valt.
“Tien Om Te Zien voelt als thuiskomen”, aldus Anne, Willy, Laura en Aaron. “Dit programma ademt zomer, muziek en pure ambiance. Dat we het opnieuw mogen doen, en dan nog op zo’n unieke locatie, maakt ons ongelooflijk blij. De energie van het publiek, de zon die ondergaat achter het Silt: dat worden onvergetelijke avonden. Iets waar we nu al naar uitkijken. En met de nieuwe Tien Om Te Zien Lounge kunnen we die sfeer nóg intenser beleven. We tellen echt af om eraan te beginnen.”
Dit jaar krijgt het programma bovendien een nieuwe thuisbasis. De opnames vinden plaats aan het iconische Silt, centraal gelegen in Middelkerke en met een prachtig zicht op zee. De combinatie van muziek, zonsondergang en het kustdecor zorgt voor een idyllische setting vlak in het kloppend hart van Middelkerke.
Burgemeester Jean-Marie Dedecker: “Dit is waarom we zo’n project als Silt hebben gebouwd. Het prachtige gebouw is het perfecte decor voor ons zomerse hoogtepunt. De vorige drie jaar kreeg Tien Om Te Zien al de achtergrond die het verdiende op de unieke site van Grand Hotel Belle Vue in onze deelgemeente Westende. Maar vanaf deze zomer tonen we hoe veelzijdig en prachtig Middelkerke is. Deze keuze bewijst dat vernieuwen in de traditie altijd een positieve keuze is. Dat zorgt altijd voor een nieuwe dynamiek en nieuwsgierigheid! We werken maar al te graag mee met Team Tien Om Te Zien om al die duizenden muziekliefhebbers te ontvangen aan zee. Dé grootste muzikale entertainmentshow van de zomer aan Silt… Ik kijk er enorm naar uit!”
Tickets nu al te koop!
Het vertrouwde presentatieteam blijft aan boord. Anne De Baetzelier, Willy Sommers, Laura Tesoro en Aaron Blommaert staan opnieuw klaar om artiesten en publiek door vier shows te loodsen. Op dinsdag 14 en woensdag 15 juli vinden telkens twee opnames plaats: een om 18.00 uur en een om 21.00 uur. De opnames zijn gratis toegankelijk. Wie zeker wil zijn van een plekje en Tien Om Te Zien vanop de eerste rij wil beleven, kan kiezen voor een plaats in de exclusieve Golden Circle. Tickets zijn nu verkrijgbaar via vtm.be/tickets.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play?
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.



































