Zondag in 'De Sociëteit': protesten in Iran en het boek Antiboy

zaterdag 1 oktober 2022
Foto: NTR - © Stijn Ghijsen 2022

Een inclusieve talkshow: 'De Sociëteit' (#DS). De talkshow waarin Ajouad El Miloudi wekelijks unieke gasten met bijzondere verhalen ontvangt en de actualiteit doorneemt op politiek, maatschappelijk en cultureel gebied.

Protesten in Iran
Na de dood van de tweeëntwintigjarige Masha Amani is Iran in rep en roer. Amani overleed op 16 september nadat zij in Iran werd opgepakt door de zogeheten moraliteitspolitie. Sindsdien neemt de onrust in Iran alleen maar toe en komen protestanten in opstand tegen het strenge regime. Wereldwijd wordt er steun betuigd aan de Iraanse protestanten en barst de discussie over vrouwenrechten los. Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali bespreken de situatie in Iran. Wat voor effecten gaan de protesten hebben?  


Aan tafel: Iran-deskundige Peyman Jafari en directeur WO-MEN Laila Ait Baali  

Antiboy: het boek over vrijheid in verandering
In zijn nieuwe boek Antiboy gaat schrijver Valentijn Hoogenkamp opzoek naar de vrijheid om zichzelf te mogen zijn. Volgende week ligt het boek in de winkels, maar deze zondag schuift Valentijn al bij ons aan voor een openhartig gesprek over zijn transitie en de vrijheid vinden in verandering.

Aan tafel: auteur Valentijn Hoogenkamp

De nieuwe theatershow Absurd
Binnenkort staat de cabaretier Nabil Aoulad Ayad weer op het toneel met zijn nieuwe theatershow Absurd. In deze show staat de wereld centraal en vraagt Nabil zichzelf af of hij de gekke man is in een normale wereld of juist andersom. Want hoe absurd is de wereld waarin we leven? Zondag schuift Nabil bij ons aan en licht hij een tipje van de sluier op.

Aan tafel: cabaretier Nabil Aoulad Ayad

'De Sociëteit', zondag 2 oktober om 22.40 uur bij de NTR op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:00
    Ridder Muis
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Tooldokter
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:45
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:50
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 10:50
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:06
    Z-Weekoverzicht
    14:59
    Herhalingslus
  • 10:52
    Hobbyklus
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht