Politie doet in 'Opsporing Verzocht' oproep naar daders uitgaansgeweld Nijmegen

dinsdag 25 januari 2022
Foto: © AVROTROS 2021

Een man van 27 merkt nog dagelijks de gevolgen van de mishandeling waarvan hij vrijdagavond 5 november slachtoffer werd. Het slachtoffer was die avond uit geweest in het centrum van Nijmegen. Toen hij daarna over het Keizer Karelplein fietste werd hij door een groepje van vier of vijf personen ervan beschuldigd in een café tegen hen te zijn opgebotst.

Hoewel de 27-jarige man niet wist waar ze het over hadden, bood hij zijn excuses aan. Desondanks werd hij daarna door de drie mannen uit het groepje zwaar mishandeld.


Hij schopte alsof zijn hoofd een voetbal was
Getuigen vertelden later aan de politie dat de man na een kaakslag op de grond viel. Toen hij daar zo buiten bewustzijn lag, is hij nog tegen zijn hoofd geschopt. Een getuige beschreef dat het eruit zag alsof één van de daders tegen een voetbal trapte. Het slachtoffer liep een zware hersenschudding en kaakbreuk op, waar hij tot op de dag van vandaag last van heeft.

Dankzij oplettende omstanders zijn er beschrijvingen van het groepje waar de daders deel van uitmaakten. Zij zouden op een eerder moment ook hebben verteld waar ze wonen. De politie hoopt deze poging tot doodslag snel op te kunnen lossen door de hulp van het publiek.

Actuele getuigenoproep Amsterdam
Vorige week maandagmiddag werd aan de Papendrechtstraat in Amsterdam-Zuidoost een zwaargewonde man gevonden die even eerder was neergeschoten aan de Peursumstraat. Mede omdat de schutter op klaarlichte dag heeft geschoten in de woonwijk, wordt vandaag een grote actie gestart om getuigen te vinden.

Overval Purmerend: daders willen horloges die er niet zijn
Twee overvallers van een filiaal van Used Products in Purmerend leken niet goed geïnformeerd. Dat blijkt uit bewakingsbeelden en verklaringen van hun slachtoffers. De mannen vielen zaterdag 7 augustus de winkel aan de Hoogstraat binnen met een mes en een vuurwapen en dwongen de medewerker naar een kantoortje. Minutenlang bleven de beide daders vragen om horloges die er niet waren; een zeer explosieve situatie. Ook een toevallige klant werd door de overvallers met de dood bedreigd. Van de gezochte mannen zijn bewakingsbeelden mèt geluid.

Daarnaast onder andere beelden van een overval op een Lidl in Breda en een overval op een filiaal van dezelfde supermarktketen in Dedemsvaart. Ook wordt opnieuw aandacht besteed aan de golf van oplichtingen door nep-bankmedewerkers.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 25 januari om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Callboys' (foto: VIER - © SBS Belgium 2019)

VOF de Callboys komt onder spanning te staan door een drastische keuze van Wes. Maar na een grondige bezinning vinden de boys hun werkplezier terug.

'Callboys', om 22.15 uur op Play4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:50
    Zig & Sharko
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 09:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 08:30
    Bibi en Tina 3 : Jongens tegen de Meisjes
    14:00
    Tik Tak
  • 09:30
    Nonkel Jef
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:40
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 09:45
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:30
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:40
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 09:25
    The Rookie
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 09:55
    Neighborhood Wars
    14:30
    Brooklyn Nine-Nine
  • 09:35
    Property Brothers
    19:45
    Komen eten
  • 09:20
    Dead Over Heels: An Aurora Teagarden Mystery
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 09:33
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 09:51
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 09:55
    Pasta & Risotto
    14:00
    Open Vuur
  • 09:25
    Sister Boniface Mysteries
    14:00
    Midsomer Murders
  • 09:55
    Station 19
    20:00
    Blowing LA
  • 09:30
    Welkom in hotel The Savoy
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 09:45
    Geloofsgesprek
    19:25
    Mammals
  • 09:05
    Tot zonsondergang
    20:00
    Meer dan verwacht