'KRO's Keuringsdienst van Waarde': de kers op de taart

woensdag 4 september 2013

'De Keuringsdienst van Waarde' viert een feestje. Op televisie. Na tien jaar en 187 uitzendingen werd het wel eens tijd. Tijd voor taart.

Maar voor we de taart kunnen aansnijden trekt het stralend middelpunt van ons gebak de aandacht. Knalrood, plakkerig en glanzend als een kauwgombal. De... kers, of wat is dat rare vruchtje eigenlijk? 'De Keuringsdienst' in een feestelijke zoektocht naar de kers op de taart.


Teun van de Keuken terug
'KRO's Keuringsdienst van Waarde' begint het nieuwe seizoen met een oude bekende: journalist en televisie- en radiomaker Teun van de Keuken. Van de Keuken was al vanaf de start van het programma tot en met 2011 een van de verslaggevers van dit programma. Dit jaar viert de 'Keuringsdienst van Waarde' zijn 10 jarig jubileum.

Teun van de Keuken produceert graag onderzoeksjournalistieke programma's zoals 'De Slag om Europa' en 'De slag om Nederland'. Naast zijn televisiewerk is hij schrijver van een wekelijkse column op zaterdag in Het Parool.

Teun van de Keuken: 'Ik vind het fantastisch weer terug te zijn bij de 'Keuringsdienst'. En dat uitgerekend met het tienjarig jubileum. Het is de ambitie het komend seizoen journalistiek flink te scoren. We hebben in ieder geval een aantal prachtige onderwerpen op stapel staan.'

'KRO's Keuringsdienst van Waarde', donderdag 5 september om 20.25 uur op Nederland 3.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend naar huis zal terugbrengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen, is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen. De jonge Jack Dawson brengt haar echter van dat plan af. Hij is een derdeklaspassagier voor wie de overtocht het begin van een nieuw en beter leven moet worden. Hoewel Jack en Rose uit totaal verschillende werelden komen, is het liefde met de grote L. Ze zijn vastbesloten om samen alle emotionele stormen te trotseren en het verzet van haar ouders het hoofd te bieden. Op een nacht vaart het schip echter tegen een ijsberg.

'Titanic', film uit 1997 met oa. Leonardo DiCaprio (Jack Dawson), Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater), om 21.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:05
    Nachtlus
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 23:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:25
    Geen uitzending
    07:50
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 01:30
    Geen uitzending
    07:20
    Een Echte Job NL
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:55
    Geen uitzending
    09:55
    Melrose Place
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    00:55
    Achter de schermen
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:15
    Undercover in Nederland
    01:05
    The Terminator
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:20
    Property Brothers
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:02
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 02:45
    Simple diy
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    01:25
    Vlaamse Klassiekers
  • 02:40
    Silent Witness
    01:40
    Midsomer Murders
  • 02:50
    Flip This House
    07:40
    Below Deck Down Under
  • 01:30
    NOS Journaal
    00:30
    WNL op Zondag
  • 02:25
    Nieuwsuur
    01:15
    Buitenhof
  • 02:25
    Draadstaal
    05:30
    Pingu