Jeroen Kijk in de Vegte draagt stokje over aan Emmely de Wilt

zondag 8 december 2019

KRO-NCRV radiopresentator Jeroen Kijk in de Vegte stopt met het presenteren van het NPO Radio 2 programma 'Bureau Kijk in de Vegte'.

Vanaf zondag 5 januari zal Emmely de Wilt de presentatie overnemen, en zal het programma voortaan doorgaan onder de naam 'Bureau De Wilt'.


Jeroen Kijk in de Vegte begon in januari 2015 met het radioprogramma 'Bureau Kijk in de Vegte'. Na 5 jaar lang uitzendingen te hebben gevuld met zo’n 1500 vragen van ‘waarom maakt een duif zijn zin nooit af’ tot ‘waarom hebben we oorlellen’ en ‘waarom zit er een bocht in de Afsluitdijk’, vond hij het tijd om het stokje over te dragen aan Emmely de Wilt. Emmely is vooral bekend van het KRO-NCRV programma 'Motel De Wilt', dat elke zondag- op maandagnacht te horen is op NPO Radio 2.

Sinds anderhalf jaar presenteert Jeroen vijf dagen per week 'Jan-Willem Start Op', de ochtendshow op NPO Radio 2. Daarnaast ook het nachtelijke 'Licence 2 Chill' en daarom vond hij het tijd om keuzes te maken.

Jeroen Kijk in de Vegte: 'Eén hele dag vrij per week lijkt me geen overbodige luxe. Daarbij kijk ik apetrots terug op de afgelopen vijf jaar. En toch ga ik 'Het Bureau' missen. 'Bureau Kijk in de Vegte' zit zó in m'n hart. Maar het idee om af en toe eens een dag vrij te zijn is ook wel heel verleidelijk en misschien ook wel gewoon gezond. Dat Emmely de nieuwe directeur van 'Het Bureau' wordt is natuurlijk fantastisch. Ze heeft als interim-directeur allang bewezen dat ze het kan en ik hoop vooral ook dat ze er haar eigen draai aan gaat geven! Leve het Glorieuze Bureau!'

Emmely de Wilt: 'Het is een waanzinnige eer om de onvolprezen Jeroen Kijk in de Vegte op te mogen volgen bij 'Het Bureau'. Ik heb er hartstikke veel zin in en ben de KRO-NCRV en de NPO enorm dankbaar voor deze kans. Ik zit sowieso altijd al vol vragen. Hopelijk binnenkort ook vol antwoorden. We gaan er iets moois van maken!'

'Bureau De Wilt', vanaf zondag 5 januari tussen 12.00 en 14.00 uur op NPO Radio 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:10
    Vos en Haas
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Tooldokter
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:45
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:50
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 10:50
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:06
    Z-Weekoverzicht
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:11
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht