'Jaïr in Goed Gezelschap': Jasja Heijboer & Maarten de Gruyter

donderdag 11 juli 2019

In de zesde aflevering gaat Jaïr op pad met ondernemers Maarten de Gruyter en Jasja Heijboer. Maarten komt uit de bekende kruideniersfamilie De Gruyter en is succesvol in het vastgoed, daarnaast houdt hij zich bezig met zijn stichting voor de genezing van Diabetes 1.

Jasja is eigenaresse van het dj-boekingskantoor Ace Agency en is de drijvende kracht achter wereldberoemde dj’s als Martin Garrix en Don Diablo.


Maarten de Gruyter is een van de ruim 100.000 Nederlanders die lijdt aan een auto-immuunziekte, diabetes type 1. In 2006 richtte De Gruyter stichting DON (Diabetes Onderzoek Nederland) op om onderzoek naar genezing van diabetes type 1 te financieren. Maarten vertelt openhartig hij door de ziekte zijn gezichtsvermogen achteruitgaat. Maar hij laat zien aan Jaïr dat hij het maximale uit het leven wil halen. Ze slaan een balletje op de golfbaan met Ronald de Boer, bezoeken een van zijn vastgoedprojecten, steken een kaarsje op in de St. Jans Kathedraal en ze kijken een wedstrijd van zijn favoriete voetbalclub in Den Bosch om vervolgens af te sluiten met een spetterend feest in zijn achtertuin.

Jasja Heijboer neemt Jaïr mee in de snelle wereld van de grootste dj’s op aarde. Per helikopter gaan zij naar een optreden van Don Diablo in een voetbalstadion in Duitsland. Terug in Nederland vertelt Jasja in de rustieke omgeving van haar huis in ’t Gooi over de keerzijde van de drukke dj-schema’s. Het harde werken had een negatief effect op haar gezondheid, maar een jaar geleden gooide zij met succes het roer om. Op 27 mei brak de wereldberoemde dj Martin Garrix zijn enkel tijdens een optreden in Las Vegas. De nummer 1 dj van de wereld moest onder het mes, waardoor op het kantoor van Jasja het boekingsteam van Garrix de handen vol had om al zijn shows in juni af te zeggen. De genezing van Garrix’ enkel komt voor Jaïr op tijd. Jasja neemt hem mee naar een show in Frankrijk waar haar grote ster na een maand rust weer een optreden geeft.

Bij 'Jaïr in Goed Gezelschap' laat Jaïr zich onderdompelen in de zakelijke wereld en de privélevens van succesvolle en ondernemende Nederlanders. Wat maakt hen succesvol? Hoe doen ze zaken? En hoe wordt succes gevierd?

'Jaïr in Goed Gezelschap', vrijdag 12 juli om 21.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 10:35
    Bumba
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 09:15
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:00
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:05
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 09:50
    Grime & Punishment: Dirty Britain
    19:45
    Komen eten
  • 10:05
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:07
    CEO van mijn leven
    14:59
    Herhalingslus
  • 10:39
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 09:55
    Ainsley Eats The Streets
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 10:10
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:00
    Een buitengewoon gesprek
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:20
    Peperbollen
    20:00
    Meer dan verwacht