Elke zondag weten Jan Slagter en Cisca Dresselhuys het beter

zondag 29 juni 2025
Foto: Omroep MAX - © Sander Mulkens 2025

Jan Slagter en Cisca Dresselhuys zijn terug met een gloednieuwe zondagse podcast. Vanuit het kantoor van Jan (of bij mooi weer vanaf het Jan Slagter Plein) op het Media Park bespreken ze in 'Slagter en Dresselhuys weten het beter' op geheel eigen wijze de actualiteit.

Daarnaast is er aandacht voor het twintigjarig jubileum van Omroep MAX. Wekelijks ontvangen Jan en Cisca iemand die een belangrijke rol speelt in die twee decennia. Elke zondag verschijnt een nieuwe aflevering van de podcast op NPO Luister (gratis) en de andere podcastplatforms. De eerste aflevering - met André van Duin - staat nu online.


Jan en Cisca hebben overal een mening over en proberen in hun nieuwe podcast met de nodige humor en eigenwijsheid de ander te overtuigen. Daarnaast ontvangen ze elke aflevering een gast die op zijn of haar manier een stempel drukt op twintig jaar Omroep MAX. Onder anderen André van Duin, Huub Stapel, Joost Prinsen, Martine van Os, Carrie ten Napel, Tineke de Nooij en Monique van de Ven schuiven aan. Samen kijken ze terug op de MAX-hoogtepunten en delen ze wijze raad voor de twintigjarige van nu én voor hun jongere zelf.

Aflevering 1 - Andre van Duin - Nu te beluisteren!
In de eerste aflevering ontvangen Jan en Cisca niemand minder dan André van Duin. Na zijn carrière als komiek, ontwikkelt hij zich in de afgelopen tien jaar tot een geliefd presentator en acteur. Als gezicht van verschillende MAX-programma’s en icoon van de omroep, blikt André samen met Jan en Cisca terug op zijn tijd bij MAX. Ze bespreken hoogtepunten, kijken vooruit en staan stil bij het plotselinge overlijden van teckel Nhaan.

'Slagter en Dresselhuys weten het beter', elke zondag gratis via NPO Luister en de andere podcastplatforms.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' (SBS 6)

Luna leeft enorm mee met een ernstig zieke patiënt en praat daardoor haar mond voorbij. Rose twijfelt of Luna wel hard genoeg is voor het vak. Zelf staat Rose onder druk om bezuinigingen door te voeren en komt ze iets meer te weten over Caspers privésituatie. Milo leert van een hypochondrische patiënte en van Ingrid iets over 'het vrouwenhart'. Kees wordt uitgedaagd door een arrogante snuiter en weet zich niet meer in te houden.

'Medisch Centrum West', om 20.30 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza op zondag
    07:15
    De regels van Floor
  • 13:35
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 16:05
    Kratts in het wild
    05:10
    Geen uitzending
  • 15:15
    Pirates of the Caribbean: At World's End
  • 14:50
    Deep Impact
    00:55
    Geen uitzending
  • 14:25
    Yesterday
    06:00
    Qmusic
  • 15:50
    Are You Being Served?
    07:00
    Willy
  • 16:00
    Echte Meisjes in de Jungle
    01:15
    Geen uitzending
  • 16:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:30
    Stukken van mensen
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 15:30
    CSI: Crime Scene Investigation
    02:15
    A Friend of the Family
  • 15:55
    Brooklyn Nine-Nine
    07:40
    NCIS: Los Angeles
  • 16:00
    Hello Goodbye
    07:50
    Property Brothers
  • 15:30
    Accident, Suicide, or Murder
    08:00
    Without a Trace
  • 13:10
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 16:08
    Het appartement
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:00
    Foodies & The City
    08:00
    Vlaamse Klassiekers
  • 16:00
    Murdoch Mysteries
    02:10
    Rosemary and Thyme
  • 15:45
    First Dates Australia
    07:50
    Below Deck Mediterranean
  • 15:30
    The Great British Bake Off
    08:00
    NOS Journaal
  • 14:50
    De Boeddhistische Blik
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 15:30
    Zeevonk
    08:00
    Beestenbrigade bingo