Nienke vervolgt haar reis door Engeland en Wales. Ze bezoekt Manchester, de stad waar de Industriële Revolutie is begonnen.
Ze bezoekt plekken die een rol hebben gespeeld bij deze ontwikkeling. Daarna vervolgt Nienke haar roadtrip en komt aan in Wales. In het Eryri national park, ook wel bekend als Snowdonia, slaapt ze op een bijzonder plek: 400 meter onder de grond in een oude mijn. Vervolgens reist ze verder naar Bardsey: een piepklein eilandje vlak voor de kust van Wales.
'3 op Reis', zondag 13 oktober om 19.50 uur bij BNNVARA op NPO 3.
3 Op Reis op tv
Zondag 2 november 2025 om 19u45 »
Max vervolgt zijn reis door Italië. Hij doorkruist de stad Turijn op de fiets, bezoekt de iconische FIAT-fabriek en gaat naar de Mole Antonelliana. Hij sluit zijn reis af bij voetbalclub Juventus.
Woensdag 5 november 2025 om 23u25 »
Max vervolgt zijn reis door Italië. Hij doorkruist de stad Turijn op de fiets, bezoekt de iconische FIAT-fabriek en gaat naar de Mole Antonelliana. Hij sluit zijn reis af bij voetbalclub Juventus.
Woensdag 29 oktober 2025 om 23u05 »
Jurre vervolgt zijn reis door Brazilië. Hij doet mee aan een voetbalwedstrijd, gaat naar een stedelijk regenwoud en bezoekt feestdag São Jorge. Ook loopt hij mee in de gemeenschap Noiva do Cordeiro.
Zondag 9 november 2025 om 19u45 »
Chris vervolgt zijn reis door de Filipijnen. Hij bezoekt vissersdorpen en gaat de zee op om te snorkelen door het Twin Reef. Uiteindelijk leert de Tagbanua-gemeenschap hem alles over speervissen.