Een inkijk bij de dierenarts in 'Dieren Op Spreekuur'

zondag 21 augustus 2011

Na het succes van 'Burgers' Zoo: Drukte In De Dierentuin', stelt SBS 6 opnieuw dieren centraal. Vanaf volgende week draait het op werkdagen om dierenartsen en hun bijzondere patiënten in de nieuwe, dagelijkse docusoap 'Dieren Op Spreekuur'. Dit programma van eigen bodem biedt een uniek inkijkje in het buitengewone werk van de dierenarts. 'Dieren Op Spreekuur' is vanaf maandag 22 augustus op werkdagen om 20.00 uur te zien bij SBS 6.

De dierenarts speelt een belangrijke rol voor dieren en hun soms bezorgde verzorgers. De beesten worden vaak als volwaardig gezinslid gezien waar de beste zorg voor nodig is. Niet alleen voor noodzakelijke operaties, maar ook voor simpele kwaaltjes of belangrijke inentingen. Ze komen samen met hun baasje op spreekuur in de dierenartspraktijk of gaan direct naar de eerste hulp. Maar soms is de dierenambulance nodig of schiet de mobiele dierenarts te hulp. In 'Dieren Op Spreekuur' worden verschillende dierenartsen gevolgd.

Piet Hellemans – Mobiele Dierenarts Dierenkliniek Europaplein Amsterdam
Na de studie Diergeneeskunde en werkervaring in binnen- en buitenland, is Piet Hellemans sinds een aantal jaar dierenarts in Amsterdam en omstreken. Naast zijn werk in de kliniek rijdt hij als mobiele dierenarts overal heen met zijn speciale bakfiets. Na een verdieping in de visgeneeskunde, mag hij zich ook vissendokter noemen.

Mark Kreutzelman – Dierenkliniek Purmerend
Als mede-eigenaar is Mark Kreutzelman werkzaam als dierenarts voor gezelschapsdieren en paarden. Hij heeft zich bij de gezelschapsdieren toegelegd op oogheelkunde en chirurgie en voert onder andere knie- en andere orthopedische operaties uit.

Christel Baltus – PlusDierenkliniek Saendelft (Assendelft)
Christel Baltus opende dit jaar een nieuwe dierenartspraktijk. Naast jarenlange ervaring met katten- en hondengeneeskunde, heeft ze zich de afgelopen paar jaar extra bekwaamd in de geneeskunde van konijnen, knaagdieren en vogels.

'Dieren Op Spreekuur', vanaf maandag 22 augustus elke werkdag om 20.00 uur bij SBS 6.



SBS6

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Galactic Agency
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:30
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 06:45
    Ridder Muis
    04:50
    Geen uitzending
  • 06:30
    Kong: Koning van de apen
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:10
    Elementary
    02:05
    Criminal Minds
  • 06:40
    MIDMID
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 06:00
    Herhalingslus
    11:00
    Trends Talk
  • 06:33
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Soep!
    02:05
    Sarah's Sweet Table
  • 06:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:40
    Midsomer Murders
  • 06:45
    Make You Laugh Out Loud
    02:20
    Flip This House
  • 02:05
    NOS Journaal
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:25
    Nieuwsuur
    08:05
    Petrus in het land
  • 06:40
    Pop Papierstad
    02:35
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal