Wie neemt het op tegen Ayse en Lorenzo in de finale van 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'?

woensdag 18 november 2020

In de race naar de finale moet er nog 1 restaurant de deuren sluiten in 'Mijn Keuken Mijn Restaurant'. Op donderdag 19 november om 20.40 uur belooft het een pittige strijd te worden tussen Pino en Claudia en Deborah en Jasmina, want dan strijden Pistache in Oostende en Pinocchio in Hasselt voor het laatste finaleticket.

Piet Huysentruyt, Anne-Sophie Breysem, Loïc Van Impe en Sofie Dumont bezoeken de twee restaurants en beslissen wie het tweede ticket naar de finale krijgt.


In het voorgerecht van Pino en Claudia wordt een amarena-kers verwerkt. Sergio had het daar erg moeilijk mee, maar wat vindt de jury ervan? 'Tien op tien voor durf, maar het moet wat bezinken', zegt Piet. 'Hoe komt het dat de klanten dat zo lekker vinden? En de chefs niet weten wat ze ervan moeten denken…?', klinkt het vertwijfeld bij Claudia. Hopelijk kan het hoofdgerecht, de huisgemaakte gnocchetti sardi met venkelsaus, de twijfel bij de jury wél doen omslaan. Piet is alvast positief: 'Nu heb ik het water in de mond gevoel.' Bij Loïc zit er dan weer iets in zijn bord dat er niet hoort te zijn…

In restaurant Pistache is er van stress geen sprake en de tweelingzussen raken meer en meer vertrouwd met het runnen van een restaurant. Piet ontdekt dat er in de gerechten driemaal kaas wordt voorzien. Valt dit wel in goede aarde bij de jury? Hun mening over het voorgerecht is verdeeld. Hopelijk is er meer unanimiteit over het hoofdgerecht. Piet likt alvast zijn bord leeg. Is dit een voorbode op het verdict van de jury?

In Bar Nazar in Mechelen gaat het er relaxed aan toe. Zij zijn al zeker van hun finaleplaats en de druk is verdwenen. Maar net dan gaat het opnieuw mis met de saus voor het hoofdgerecht. 'De saus: geschift, net zoals de chef!', klinkt het droog bij Ayse. Gelukkig is Lorenzo het ondertussen gewoon om last minute een nieuwe pot saus klaar te maken.

Wanneer de service van Pinocchio afgelopen is, gaan Pino en Claudia naar Oostende waar beslist wordt wie de laatste finaleplaats krijgt. De twee duo’s liggen dicht bij elkaar en  beseffen dat het super spannend en bikkelhard zal zijn. Wie krijgt het tweede ticket voor de finale en neemt het daarin op tegen Ayse en Lorenzo en wie moet de wedstrijd verlaten?

Volgende week worden de twee finalisten klaargestoomd voor de ultieme finale en moeten ze hun menu’s à la carte serveren. Beide duo’s worden door Sergio en Marcelo op pad gestuurd om in een restaurant te ervaren hoe het er echt aan toe gaat met een à la carte service.

Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Mijn Keuken Mijn Restaurant', donderdag 19 november om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Chelsea werd op jonge leeftijd in een jeugdinstelling geplaatst. Ze gaat jaren later op bezoek bij mensen die belangrijk zijn voor haar en probeert in gesprekken met hen iets meer te weten te komen over wat er in de eerste jaren van haar leven is gebeurd.

'Chelsea's Blues', om 20.35 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    De zevende dag
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 20:00
    Terzake
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 11:50
    Samson en Marie
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 16:50
    Verschoten & zoon
    08:10
    De Buurtpolitie Extra
  • 00:25
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Achter de schermen
    00:40
    Stukken van mensen
  • 12:10
    NCIS
    07:30
    NCIS: Los Angeles
  • 04:55
    Geen uitzending
    01:10
    The Blacklist
  • 18:50
    The Block Australia
    01:15
    Pamela's Garden of Eden
  • 00:55
    Geen uitzending
    00:55
    Rizzoli & Isles
  • 23:46
    Z-Mediation
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 01:47
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:25
    De Garde van Gert
    00:55
    Foodies & The City
  • 05:25
    Cheaters
    07:05
    Rosemary and Thyme
  • 01:30
    Below Deck Sailing Yacht
    01:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 01:05
    NOS Journaal
    00:55
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    08:00
    Expeditie Nederland
  • 01:25
    NOS Studio Sport
    00:45
    Dierenridders