Tom Barman stelt zeldzame Sunball-chair voor aan dealers in 'Stukken van Mensen'

zaterdag 9 november 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Muzikaal bezoek in de vijfde aflevering van 'Stukken Van Mensen', want Tom Barman komt op de proppen met een zeer zeldzaam stuk.

Het is een feloranje Sunball uit 1969, waarvan er maar zo'n 50-tal gemaakt zouden zijn. De frontman van dEUS heeft er jaren van genoten, maar wil nu plaats maken voor iets anders. En wie vintage-stoelen zegt, zegt uiteraard ook Yves Chung. Hij is meteen grote fan van het bijzondere stuk: 'Ik ben er verliefd op!'



Als Tom Barman laat zien hoe de stoel ingeklapt wordt, weten de dealers amper blijf met hun enthousiasme: 'Dat zijn objecten waar je instant vrolijk van wordt', aldus Bie Baert. En ook Paul ziet deze original wel staan in zijn verkoopzaal: 'Zelfs ik met mijn antieke smaak zie het graag.' Maar met Yves hebben de dealers toch een geduchte tegenstander: 'Ik heb zeer grote interesse, ik ga er niet om liegen. Ik zou hem heel graag willen, want ik heb zoiets nog nooit gehad. Ik heb het zelfs nog nooit in het echt gezien!'

Daarnaast krijgen de dealers nog twee tennisrackets onder hun neus geschoven, eentje van Justine Henin en eentje van Kim Clijsters. Ook Dieter Steenhaut, de tekenaar van Jommeke, komt langs met een originele cover van Jef Nijs.

'Stukken van Mensen', zaterdag 9 november om 20.55 uur op Play4 en GoPlay.

Stukken van mensen op tv
Donderdag 3 april 2025 om 13u40  »
Play 4
Charlie uit Aalst heeft een litho van John Lennon meegebracht, maar niet alleen de dealers zijn geïnteresseerd in dit stuk.
Donderdag 3 april 2025 om 18u55  »
Play 4
Een antieke Louis Vuitton koffer trekt de aandacht van de dealers, maar wat ze niet weten is dat er een muzikale geheime koper op de loer ligt. Michael uit Damme biedt twee werken van Fernand Knopff aan.
Zaterdag 5 april 2025 om 14u25  »
Play 4
Muzikant Tom Barman heeft een wel heel speciale stoel meegebracht en uiteraard is Yves meteen grote fan. Dieter Steenhaut, de striptekenaar van Jommeke, komt langs met een eigen werk.
Zaterdag 5 april 2025 om 15u20  »
Play 4
De 23-jarige Gauthier komt een zelfgemaakt portret van zijn grote idool Paul de Grande verkopen. De geheime koper en tevens ook grote basketbalfan probeert een truitje van Michael Jordan weg te snoepen voor de ogen van de dealers.
Vrijdag 4 april 2025 om 13u20  »
Play 4
Een antieke Louis Vuitton koffer trekt de aandacht van de dealers, maar wat ze niet weten is dat er een muzikale geheime koper op de loer ligt. Michael uit Damme biedt twee werken van Fernand Knopff aan.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Liefde Voor Muziek' - Hooverphonic (VTM)

Het is deze keer de beurt aan Hooverphonic. Alex, Raymond en zangeres Geike zijn samen in Montpellier om het dertigjarig bestaan van de band te vieren. Ze blikken terug op hun carrière en op de terugkeer van zangeres Geike. Bekende hits als 'Amalfi', 'Mad About You' en 'The Night Before' worden door de andere artiesten in een nieuw jasje gestoken.

'Liefde Voor Muziek', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    radio2 op VRT 1: ann&daan
    08:00
    Bernie
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 10:10
    Monty & Co
    07:25
    Samson en Marie
  • 09:45
    Geen uitzending
    07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 10:00
    MasterChef Australië
    08:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 10:05
    Geen uitzending
    11:15
    Sturm der Liebe
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 10:05
    The Rookie
    07:45
    New Girl
  • 10:00
    Hawaii Five-0
    08:00
    Two and a Half Men
  • 10:10
    Geordie Hospital
    08:00
    Pasta & Risotto
  • 09:25
    Snapped
    07:50
    Without a Trace
  • 10:00
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 10:10
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:55
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    08:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 09:50
    Death in Paradise
    02:25
    Inspector George Gently
  • 10:15
    The Real Housewives of Beverly Hills
    07:15
    Real Girlfriends in Paris
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    08:00
    NOS Journaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:15
    Tijd voor Max
  • 10:15
    Liselotte
    07:55
    De boterhamshow