'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Flikken Maastricht
    13:40
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 23:00
    Record On
    13:00
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 16:05
    Molang
    11:30
    Mironins
  • 01:00
    Geen uitzending
    13:40
    Familie
  • 01:40
    Gladiators
    13:35
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 01:50
    Geen uitzending
    14:20
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:55
    Geen uitzending
    14:25
    All New Traffic Cops
  • 12:15
    Sturm der Liebe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:35
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:40
    Friends
  • 04:56
    Geen uitzending
    13:40
    Neighbours: A New Chapter
  • 04:55
    Geen uitzending
    13:55
    Border Security: Canada's Front Line
  • 01:55
    Geen uitzending
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 05:00
    Geen uitzending
    13:25
    Killer at the Crime Scene
  • 23:41
    CEO van mijn leven
    10:00
    Herhalingslus
  • 04:06
    Leven als vakman
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 22:25
    De Sterrenkaart
    13:40
    De wereld op je bord
  • 05:30
    Black Ops
    07:30
    Midsomer Murders
  • 01:55
    First Dates Australia
    13:55
    Station 19
  • 01:50
    NOS Journaal
    13:20
    NOS Tour de France 2025
  • 11:43
    Nu te Zien!
    14:00
    NOS Journaal
  • 08:05
    Beestenbrigade bingo
    14:00
    Wordt aangekondigd