Psychologische spel wordt steeds harder op 'Expeditie Robinson'

woensdag 8 april 2020

De groep liet Thomas vorige week winnen. Ze vonden dat hij de videoboodschap verdiende. Samen met Koen, vervoegde hij Ruth op winnaarseiland. Alle drie kregen ze een boodschap van vrienden en/of familie te zien, een emotioneel gebeuren.

Ruth kreeg van Koen en Thomas te horen over het vertrek van Niels en moest na verlies tegen Thomas eindelijk terug naar het kamp. De immer sterke Ruth is kwaad op Jorik en zijn leugens. Hij zet zijn pasmunt in bij de eliminatie omdat hij schrik heeft van haar wraak. Het wordt uiteindelijk toch Herman, die terug naar huis moet keren. Hij voelde de bui hangen na de laatste immuniteitsproef.


Hoe ver kan je gaan met liegen?
Ruth is lang afwezig geweest in het kamp en probeert steun te zoeken bij Koen. Hij heeft echter geen stemmen meer. Laat hij haar dit weten? Zij voelt zich steeds meer belazerd en heeft het gevoel dat iedereen haar blijft voorliegen. Wie zijn haar bondgenoten nog in het kamp?

De winnaar van de nieuwe proef krijgt naast immuniteit ook iets lekkers! Er beginnen wel mensen echt kapot te raken. Kevin krijgt het fysiek moeilijk en Elroy is ook niet meer zo fit als in het begin. Er hangt spanning in de lucht bij de eliminatie, en dat blijkt terecht. Deze eliminatie zal velen verbazen. Maar we zijn nog met te veel voor de finale, er moeten koppen rollen!

'Expeditie Robinson', donderdag 9 april om 20.35 uur bij VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'B&B Zoekt Lief' - Jos (VTM)

Op Corsica maakt er een nieuwe man zijn opwachting in de B&B van Greet. In Frankrijk gaan Kurt en Joeri op date en daar is Vincent niet echt blij mee. Intussen wil Linda gastheer Jos in Zuid-Afrika aanspreken over zijn gedrag.

'B&B Zoekt Lief', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Kijk uit
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 23:05
    Un beau matin
    22:20
    The Corridors of Power
  • 16:05
    Molang
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 01:00
    Geen uitzending
    22:30
    Telefacts Zomer
  • 01:40
    Gladiators
    23:05
    S.W.A.T.
  • 01:30
    Geen uitzending
    23:05
    Te bepalen
  • 00:55
    Geen uitzending
    22:40
    Foute Vrienden Australië
  • 12:15
    Sturm der Liebe
    23:10
    Getting Filthy Rich
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    22:20
    Walker, Texas Ranger
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:30
    Vermist
  • 04:55
    Geen uitzending
    22:45
    So Help Me Todd
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:25
    Rabbit Hole
  • 01:55
    Geen uitzending
    22:25
    Huizenjagers
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:20
    Without a Trace
  • 23:41
    CEO van mijn leven
    22:26
    Z-Nieuws
  • 22:12
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:10
    De Sterrenkaart
    22:45
    The Art of Making Cocktails
  • 05:30
    Black Ops
    22:50
    Unforgotten
  • 01:15
    The Equalizer
    22:45
    Station 19
  • 01:50
    NOS Journaal
    22:20
    Goedenavond Nederland
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    23:15
    Erik Scherder en het nut van optimisme
  • 07:50
    Waffel de wonderhond
    22:20
    Dertigers