Nieuw seizoen van 'Blind Gekocht' op VIER

dinsdag 24 maart 2020

Vanaf woensdag 25 maart zetten zeven wanhopige families de gedurfde en vooral dure stap in een nieuw seizoen 'Blind Gekocht'.

Sinds vorig jaar zijn de gemiddelde woningprijzen alleen nog maar gestegen en dat maakt de zoektocht er niet bepaald gemakkelijker op. Al is dat lang niet de enige reden dat deze gezinnen het moeilijk hebben om hun droomwoning te vinden. Zo wil alleenstaande mama Davina het liefst van al een huis in Kortrijk ... voor slechts 150.000 euro. Maar is haar droom wel haalbaar met dit budget?



Davina wil zo snel mogelijk terug op haar eigen benen staan, samen met haar zoontje Alex: 'Ik woon sinds een jaar terug bij mijn ouders om beter te kunnen sparen, zodat ik mijn kind alles kan geven. Momenteel slaap ik op zolder samen met Alex én mijn zus.' Twee of drie slaapkamers, een badkamer en een tuin zijn een must, maar daar kan het budget nog een stevig stokje voor steken.

Aankoopmakelaar Béa: 'Toen ik het budget van Davina hoorde, viel ik bijna van mijn stoel. Ik weet zelfs niet of het kan. Ik heb nog nooit een huis gekocht voor die prijs, dus dat is even schrikken.'

Bij het koppel Jan en Flo speelt er iets helemaal anders: ze hebben verschillende visies als het aankomt op de aankoop van een woning. Die onenigheid hield hen de voorbije jaren op een huurappartement, maar dat vindt Jan weggesmeten geld. Ze zijn de wanhoop nabij.

Jan en Flo: 'Het is zo frustrerend en het zit echt heel diep. Als een programma zoals dit niet zou bestaan, zouden we niet weten hoe we het moeten doen.'

Als het van Flo afhangt moet er veel mogelijk zijn binnen hun budget van 430.000 euro. Vooraleer Dina samen met aankoopmakelaar Béa en interieurarchitect Bart langskomt, neemt ze uitgebreid de tijd voor het maken van een luxecatalogus. Zo weten de experten exact wat er van hen verwacht wordt … Eén ding is zeker: het moet een woning zijn in de groene rand van Brussel.

'Blind Gekocht', vanaf woensdag 25 maart om 20.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:30
    A Year on Planet Earth
  • 12:45
    Mega Mindy
    14:00
    Tik Tak
  • 13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Highway Cops
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 12:00
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
    13:50
    Uit de Schelp
  • 12:50
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:50
    Geen uitzending
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 11:55
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 11:40
    Poisoned Love: The Stacey Castor Story
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 12:55
    Alle Zaken op een Rijtje
    14:59
    Herhalingslus
  • 12:58
    Keuken renoveren met roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 12:30
    The Good Ship Murder
    14:00
    Midsomer Murders
  • 12:55
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 13:00
    NOS Journaal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 13:00
    NOS Journaal
    19:25
    Mammals
  • 13:00
    Waku Waku
    20:00
    Meer dan verwacht