Luc Appermont wil onderste uit de kan halen in 'Stukken van Mensen'

zondag 3 februari 2019

In Hasselt zitten opnieuw vier experten klaar om zaken te doen in aflevering 2 van Stukken van Mensen. Boris, Patrick, Paul en Sofie zijn het ondertussen gewend om voor de camera's te onderhandelen maar qua televisie-ervaring kunnen ze niet op tegen de eerste verkoper van de dag: Luc Appermont.

Appermont is al meer dan 40 jaar een televisie-icoon en hij komt – toevallig of niet - een 19e-eeuws Russisch icoon verkopen. Al is het stuk niet van hem zelf: 'Ik sta hier eigenlijk voor mijn 90-jarige vriendin Yvonne Henneco, de allereerste zangeres op Vlaamse televisie. Ze heeft veel gereisd na haar actieve carrière en van overal heel wat mooie, waardevolle spullen meegebracht.' Luc is vastbesloten om er een goede deal uit te slepen en wil koste wat het kost het laatste woord.


Week na week passeren er in dit programma de meest aparte voorwerpen en dat is morgen niet anders. Zo kunnen de experten een Patek Philippe Nautilus kopen. Dit exclusieve uurwerk is de Rolls Royce onder de sportuurwerken en er is een wachtlijst van enkele jaren. Het is een unieke kans om net zoals Brad Pitt de trotse eigenaar te worden van zo’n bijzonder uurwerk. Eén ding is zeker: het gaat wel stukken van mensen kosten.

En dan zijn er nog twee andere voorwerpen die de vier experten doen watertanden: een werk van de Belgische kunstenaar Serge Vandercam en een handtas van Louis Vuitton. Wie haalt er zijn portefeuille boven en verleidt de verkopers met een goed bod?

'Stukken van Mensen', maandag 4 februari om 21.35 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    13:55
    Border Security: Canada's Front Line
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 01:50
    Geen uitzending
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    08:00
    Een Uur Sorry Music
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    13:40
    Piet Patron
  • 06:30
    Death in Paradise
    07:50
    Sanditon
  • 01:50
    First Dates Australia
    13:45
    Storage Wars
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    12:10
    NOS Tour de France 2025
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd