'Blind Gekocht'-interieurarchitect Bart Appeltans zoekt bijzonder vakantiepand in 'Huizenjagers Vakantiehuizen'

zondag 2 augustus 2020

Nu corona de vakantieplannen van iedereen grondig in de war stuurt, zijn steeds meer Vlamingen op zoek naar een buitenverblijf in eigen land. Daarom stort 'Huizenjagers' zich vanaf maandag uitsluitend op de vakantiewoningenmarkt in de nieuwe reeks 'Huizenjagers Vakantiehuizen'.

6 weken doorkruisen 18 makelaars heel België om kandidaat-kopers weg te laten dromen bij staycationpareltjes van eigen bodem. Genieten van de ongerepte natuur in een Ardense chalet, uitwaaien in een tiny house aan de kust of leven als God in België in een rustiek vakantiehuis in Limburg. De mooiste plekken hoeven niet altijd ver weg te zijn.


Bart en Dennis: 'Blind Gekocht'-architect zoekt vakantiehuis om te renoveren
Budget €150.000

Interieurarchitect Bart Appeltans, bekend van 'Blind Gekocht', bijt de spits af in de eerste week. Hij wil een unieke vakantiewoning in de Ardennen, die hij volledig naar zijn eigen smaak kan inrichten.

Hij zoekt samen met zijn vriend een renovatieproject in de Ardennen waar ze volledig hun eigen ding kunnen doen. Waar Bart als interieurarchitect volledig zijn gang kan gaan. En dit zoeken ze met wijde vergezichten vanuit de tuin om helemaal te relaxen.

De makelaars van deze week
Jordan – Jordan is nog maar 28 jaar oud, maar oefent nu al zijn derde job uit. Dat het verkopen iets voor hem is, is zeker. Hij werkt bij We Invest in Hannuit.

Evi – Deze knappe vrouw heeft een echte 'het is wat het is'-mentaliteit.  Ze werkt voor Immo Cosse in hartje Durbuy waar ze bezig is met een groot project waar ze 15 appartementen zal bouwen en verkopen.

Ronny – Op zijn 61 jaar heeft Ronny al zoveel dingen beleefd, landen bezocht en mensen ontmoet. Hij groeide op als getuige van Jehova, waar hij leerde verkopen van deur tot deur. Momenteel heeft hij 2 vastgoedkantoren en geeft hij de kriebel door aan zijn zoon.

'Huizenjagers Vakantiehuizen', vanaf 3 augustus telkens van maandag tot donderdag om 20.30 uur op VIER.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Met een mix van nostalgie en nieuwe hits zorgt het programma voor ambiance. Sam Gooris zet de tent op stelten met zijn klassiekers, terwijl Regi en Sylver de zachte kant van dance tonen. Betty van Big Brother zorgt voor sensatie en K3 sluit af met hun hit "Tele-Romeo". Met o.m. fragmenten en commentaar van Jo Vally, Kathleen Aerts en haar man Steven, Luc Steeno en Sylvie De Bie.

'Tien Om Te Zien: De Zomer Van', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:35
    D5R
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
    09:00
    Zomerbeelden
  • 07:30
    De Smurfen nieuw
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 01:10
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 06:55
    MasterChef Australië
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    TEAM OCHTEND
    09:00
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:25
    Neighbours: A New Chapter
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 01:50
    The Young Midwives of Essex
    08:15
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 01:07
    CEO van mijn leven
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 07:33
    De tip
    07:42
    Roger
  • 07:15
    De Gastentafel
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 07:35
    Midsomer Murders
    08:05
    Call the Midwife
  • 07:25
    Zombie House Flipping
    08:05
    Below Deck Mediterranean
  • 01:40
    NOS Journaal met gebarentaal
    08:00
    NOS Journaal
  • 07:15
    Volle Zalen
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 01:10
    NPO Doc: De Surinaamse voetbaldroom
    07:50
    Waffel de wonderhond