'Star Trek: Strange New Worlds' keert terug voor een derde seizoen op Streamz

'Star Trek: Strange New Worlds' keert terug voor een derde seizoen. Dit nieuwe seizoen neemt de kijker mee op spannende avonturen doorheen het sterrenstelsel, met kapitein Pike en zijn team van de USS Enterprise.
Samen ontdekken ze nieuwe werelden, ontmoeten ze nieuw leven en krijgen ze te maken met nieuwe vijanden. Het vorige seizoen eindigde, ondertussen al twee jaar geleden, met een enorme cliffhanger. Pike werd geconfonteerd met een onmogelijke keuze: de orders van Starfleet volgen en zijn bemanning in gevangenschap achterlaten of de bevelen negeren en hun veiligheid in gevaar brengen. Vanaf 3 augustus is het vervolg te zien.
'Star Trek: Strange New Worlds' is een prequel van de originele Star Trek-serie uit de jaren 60. De serie volgt de avonturen van Captain Christopher Pike en zijn bemanning aan boord van de USS Enterprise, zo’n tien jaar voordat Captain Kirk het roer overneemt. Het ruimteschip verkent onder leiding van Pike het universum, waarbij er gezocht wordt naar nieuwe werelden en beschavingen. Dit gaat elk seizoen gepaard met de nodige intergalactische conflicten.
In het derde seizoen van ‘Star Trek: Strange New Worlds’ moeten Pike en zijn bemanning leren omgaan met de gevolgen die voortkomen uit het spannende gevecht met de Gorn waar het tweede seizoen mee eindigde. Maar er wachten ook nieuwe bewoners van onbekende werelden, samen met een nieuwe vijand die de hoofdpersonages op de proef zal stellen.
De topcast bestaat uit Anson Mount (‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’), Rebecca Romijn (‘X-men’), Ethan Peck (‘In Time’), Jess Bush (‘Skinford: Chapter Two’), Christina Chong (‘Johnny English Reborn’), Celia Rose Gooding (‘Breakwater’), Melissa Navia (‘Bull’), Babs Olusanmokun (‘Dune: Part One’) en Martin Quinn (‘Derry Girls’). Samen met gaststerren Rhys Darby (‘Our Flag Means Death’), Patton Oswalt (‘The Secret Life of Walter Mitty’), Cillian O’Sullivan (‘Daredevil: Born Again’), Melanie Scrofano (‘Ready or Not’) en Carol Kane (‘Boundary Waters’). Paul Wesley (‘The Vampire Diaries’) voegt zich als speciale gast bij de cast van dit seizoen.
Het nieuwste seizoen bouwt verder op het succes van de reeks en brengt opnieuw een moderne versie van de originele ‘Star Trek’. ‘Strange New Worlds’ combineert vertrouwde elementen uit het Star Trek universum met nieuwe verhalen. Paramount+ bevestigde ondertussen ook al dat de reeks een vierde, vijfde én zesde seizoen krijgt.
'Star Trek: Strange New Worlds' seizoen 3 is vanaf 3 augustus volledig te zien op Streamz. De Sci-Fi reeks is geproduceerd door Paramount+. De eerste twee seizoenen van 'Star Trek: Strange New Worlds' zijn al beschikbaar op Streamz, net als 'Star Trek: Discovery'.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': thuiszorgmedewerker vogelvrij voor agressie bij cliënt thuis
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice'
Kijktip van de dag

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.
'De Box', om 20.35 uur op VTM.



































