Hans Zimmer en Bleeding Fingers componeren nieuwe muziek voor HBO Original Harry Potter-serie

HBO heeft vandaag aangekondigd dat Hans Zimmer en Bleeding Fingers de nieuwe soundtrack zullen componeren voor de HBO Original Harry Potter-serie. De serie verschijnt in 2027 op HBO Max.
Hans Zimmer, Kara Talve en Anže Rozman: 'De muzikale erfenis van Harry Potter is voor componisten overal ter wereld een belangrijk referentiepunt en we voelen ons vereerd om deel uit te mogen maken van zo’n bijzonder team bij een project van deze omvang. Deze verantwoordelijkheid nemen Kara Talve, Anže Rozman en ikzelf zeer serieus. Magie is overal om ons heen, vaak net buiten handbereik, maar zoals in de wereld van Harry Potter hoef je er alleen maar naar te zoeken. Met deze muziek hopen we het publiek daar een stukje dichterbij te brengen, met respect voor alles wat eraan vooraf is gegaan.'
Hans Zimmer componeerde muziek voor meer dan 500 projecten, die samen wereldwijd meer dan 28 miljard dollar hebben opgebracht aan box office-inkomsten. Zimmer ontving onder meer twee Academy Awards, drie Golden Globes, vier Grammy’s, een American Music Award, zeven Emmy-nominaties en een Tony-nominatie. Tot zijn bekendste werken behoren Dune: Part One en Part Two, Top Gun: Maverick, No Time to Die, Interstellar, The Dark Knight-trilogie, Inception, The Last Samurai, Gladiator en Thelma & Louise. Recent componeerde hij de muziek voor de door Jerry Bruckheimer geproduceerde Apple Original Film F1: The Movie, de meest succesvolle sportfilm aller tijden. Naast zijn bekroonde composities is Zimmer ook een zeer succesvolle live-artiest en zal hij in het voorjaar van 2026 het Europese deel van zijn Hans Zimmer Live-tour afronden.
Bleeding Fingers Music is een met een Emmy bekroond collectief van uitzonderlijke en sonisch veelzijdige componisten, tevens genomineerd voor Grammy- en BAFTA-awards, dat originele muziek componeert voor film, televisie en multimedia. Bleeding Fingers werd mede opgericht door Hans Zimmer, Russell Emanuel en Steven Kofsky en hanteert het principe dat samenwerking de katalysator is voor innovatie — en dat uitzonderlijke muziek ontstaat wanneer artiesten worden aangemoedigd om avontuurlijk, experimenteel en creatief vrijgevig te zijn. Met 25 ultramoderne studio’s en een toonaangevend productieteam maakt Bleeding Fingers muziekproductie op het allerhoogste niveau mogelijk, waarbij voortdurend de status quo wordt uitgedaagd.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- Vader die zijn overleden zoon 8 weken lang in bed liet liggen, getuigt in 'Justice For All'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Q-luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens en wint daarmee 'De Jacht op Vincent Live'
- Primeur op Paaspop: Qmusic presenteert de Q-rooftop bar met intieme rooftop sessies en live radio
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice'
Kijktip van de dag

In de finale strijden de laatste drie kandidaten om de felbegeerde overwinning. Wie kan het beste omgaan met het onverwachte? Niets is zeker, zelfs het bedrag waar ze al weken voor strijden niet. Slechts één iemand zal uiteindelijk de prijs verzilveren.
'De Box', om 20.35 uur op VTM.



































