Extra energie in de ochtend: 'De MNM Ochtendshow' is voortaan met drie

MNM start het nieuwe jaar met een versterkte ochtendshow. Sander Gillis en Imane Boudadi doen het niet langer met zijn twee. Een trio om 'De MNM Ochtendshow' te presenteren, dat belooft nog meer plezier en interessante radio.
Vanaf maandag 6 januari staat de MNM-luisteraar op met een nieuw dynamisch trio. Maureen Vanherbergen presenteert vanaf dan samen met Sander Gillis en Imane Boudadi 'De MNM Ochtendshow'. Drie ochtendpresentatoren waar dat er doorgaans twee zijn: dat kan alleen maar meer plezier en interessante radio opleveren. De drie MNM-dj's helpen de luisteraars om positiever, energieker en gelukkiger door de dag te komen. Vanaf januari is het dus opstaan en gaan, met Sander, Maureen en Imane!
MNM blijft de slagzin 'Make Life Sing' waarmaken en blijft inzetten op de grootste hits van vandaag en de voorbije jaren. In januari met onder andere Repeat? Doen we niet! Tussen 9.00 en 16.00 uur spelen Brahim en Anke geen enkele song twee keer. Doen ze dat toch in de week van 6 januari? Dan maakt een luisteraar kans op €1000.
DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- Kamal Karmach in eerste aflevering van 'Gloria Mundi' op VRT 1
- Wie wint de felbegeerde wisselbeker in het zesde seizoen van de 'De Campus cup'?
- 'I Can See Your Voice' is terug mét nieuwe panelleden
- Dan start Eric Goens zijn nieuwe talkshow 'Bar Goens' bij VTM
- Jani en Otto-Jan ontvangen opnieuw 8 bekende gasten in hun Griekse villa
- Makelaar Kristien gaat de strijd aan met nieuwe architect Tim in nieuw seizoen 'Ons Huis/Nieuw Huis'
- Wouter Deboot fiets opnieuw 'Met De Wind Mee': een fascinerende tocht door de Balkan
- Duik mee in het geheugen en oeuvre van Urbanus in 'Urbanus van Binnen'
- Glamour, Drama en Luxe: Maak kennis met 'The Real Housewives of Antwerp'
- Maak kennis met de nieuwe 'Blind Gekocht'-gezinnen