'Dragon's Den' van start op Omroep WNL

zaterdag 11 april 2020

Vanaf zondag 12 april is het internationaal succesvolle programma 'Dragons' Den' te zien bij WNL op NPO 1. De serie wordt gepresenteerd door Quote-hoofdredacteur en 'Op1'-presentator Sander Schimmelpenninck.

In 'Dragons' Den' krijgen beginnende ondernemers die op zoek zijn naar een investeerder, de kans om hun eigen bedrijf te pitchen aan vijf van de meest succesvolle zakenmensen van ons land. Zij hebben hun sporen ruimschoots verdiend en gaan nu hun geld, kennis en ervaring delen met startende ondernemers. Michel Perridon, Nikkie Plessen, Won Yip, Shawn Harris en Pieter Schoen zijn samen goed voor zo’n 1 miljard euro en investeren met hun eigen geld.


In dit eerste seizoen zien we veertig ondernemers die allemaal één droom hebben: van hun bedrijf een wereldsucces maken. Maar daar hebben ze wel een investering van een Dragon voor nodig. De pitchers krijgen één kans om met een hun presentatie de Dragons te overtuigen om in hun bedrijf te investeren. En dat gaat niet iedereen even makkelijk af.

Van prestatiebevorderende boxershorts, tot aggregaten op zonnepanelen, van vriesverse babyvoeding tot oprolbare posterverwarmingen, ze passeren allemaal de revue. Alleen de allerbeste ondernemers zullen winnen en de anderen gaan een illusie armer naar huis. De Dragons trekken flink de portemonnee en laten zo de droom van tientallen ondernemers uitkomen. De investeringsbedragen variëren van 50.000 tot en met 800.000 euro en in totaal wordt er ruim 4,5 miljoen euro geïnvesteerd door de Dragons, een ongekend hoog bedrag.

Sander Schimmelpenninck: 'Deze show laat zien hoe het ondernemerschap in Nederland zich heeft ontwikkeld. Een eigen bedrijf beginnen is al lang niet meer iets voor grijze mannen in pak, maar een droom van bijna iedereen. De dynamiek tussen de Dragons en de veelkleurigheid van de ondernemers maakt 'Dragons' Den' tot inspirerend entertainment in een tijd waarin we wel wat positiviteit kunnen gebruiken.'

Bert Huisjes: 'WNL vindt dat het ondernemerschap - groot en klein - in tijden van crisis alle steun verdient. Onze samenleving leunt zwaar op juist de inventiviteit van deze mensen, die de economie draaiende houden, of zelfs een nieuwe impuls geven. Dragons' Den is een programma waarmee we mensen willen inspireren. En die inspiratie is en was er ook bij de Dragons, onze investeerders. Niet eerder werd er in de wereldwijde geschiedenis van dit roemrijke programma zo enorm door hen geïnvesteerd. Deze investeringen blijven staan. Laten we met 'Dragons' Den' kijken naar alle inventiviteit die ons land te bieden heeft. Met ernst, en natuurlijk soms ook een een gulle lach.'

'Dragons' Den' wordt geproduceerd door Vincent TV, is created by Nippon TV in Japan en wordt wereldwijd gedistribueerd door Sony Pictures Television.

'Dragons' Den', vanaf zondag 12 april om 21.30 uur bij WNL op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 11:10
    Vos en Haas
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 10:50
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:55
    Tooldokter
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:45
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:50
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 11:05
    Open Vuur
    19:45
    Komen eten
  • 10:50
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 11:06
    Z-Weekoverzicht
    14:59
    Herhalingslus
  • 11:11
    Roger
    14:00
    De Muziekshow
  • 11:00
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 11:00
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:50
    Dolfje Weerwolfje
    20:00
    Meer dan verwacht