Deze Olympische hoogtepunten zie je vannacht live via discovery+

dinsdag 27 juli 2021
Foto: discovery+ - © Discovery Benelux 2021

Je mist letterlijk niéts van de Olympische Spelen door af te stemmen op Eurosport of te streamen via discovery+. Wat doen de Nederlandse atleten in Tokio? Je kan het beleven alsof je er zelf bij was. Wij geven je graag een overzicht van wanneer je best je wekker zet!

Hieronder een overzicht van de Nederlandse hoogtepunten van de nacht van dinsdag 27 op 28 juli én de rest van de dag:


01.10 uur
Roeien Skiff Dubbeltwee dames - finale (Lisa Scheenaard & Roos de Jong)

01.20 uur
Roeien Skiff Dubbeltwee heren - finale (Melvin Twellaar & Stef Broenink)

01.30 uur
Roeien vier vrouwen - finale (Ellen Hogerwerf, Karolien Florijn, Veronique Meester, Ymkje Clevering)

01.40 uur
Roeien vier heren - finale (Boudewijn Roëll, Jan van der Bij, Nelson Ritsema, Sander de Graaf)

01.50 uur
Roeien Skiff Dubbelvier heren - finale (Abe Wiersma, Dirk Uittenbogaard, Koen Metsemakers, Tone Wieten)

02.00 uur
Roeien Skiff Dubbelvier dames - finale (Inge Janssen, Laila Youssifou, Nicole Beukers, Olivia van Rooijen)

02.30 uur
Hockey dames (Nederland vs. Zuid Afrika)

03.00 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (Nigeria vs. Duitsland)

04.30 uur
Wielrennen individuele tijdrit dames - finale (Anna van der Breggen, Annemiek van Vleuten)

04.40 uur
Roeien Skiff lichtgewicht dubbeltwee dames - halve finale (Ilse Paulis & Marieke Keijser)

04.58 uur
Judo mannen - eliminatieronde -90 kg (Noël van 't End)

05.00 uur
Roeien heren paar - halve finale (Guillaume Krommenhoek, Niki van Sprang)

05.05 uur
Windsurfen heren RS:X (Kiran Badloe (3 x Races)

05.05 uur
Finn heren (Nicholas Heiner - 2 x Races)

05.15 uur
Windsurfen dames RS:X (Lilian de Geus (3 x Races)

05.18 uur
Judo dames - eliminatieronde -70 kg (

05.18 uur
Boksen middelgewicht (69-75kg) dames (Nouchka Fontijn)

05.45 uur
Boogschieten individueel heren (Gijs Broeksma)

06.05 uur
Windsurfen dames - RS:X (Lilian de Geus - 2 x Races)

06.37 uur
Boogschieten individueel heren (Sjef van den Berg)

06.40 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (USA vs Iran)

06.55 uur
49er - mannen (Bart Lambriex & Pim van Vugt (3 x Races)

07.00 - 16.00 uur
Medal Zone (schakelprogramma op Eurosport)

07.00 uur
Wielrennen individuele tijdrit heren - finale (Tom Dumoulin)

07.35 uur
470 dames (Lobke Berkhout & Afrodite Zegers (2 x Races)

07.50 uur
49er FX dames (Annemieke Bekkering & Annette Duetz (3 x Races)

10.20 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (Italië vs. Australië)

10.30 uur
Dressuur individueel - grand prix freestyle (Edward Gal met Total US; Hans Peter Minderhoud met Dream Boy)

11.00 uur
Badminton enkelspel heren (Mark Caljouw)

12.00 uur
Zwemmen 100m vrije slag dames - heats (Femke Heemskerk, Ranomi Kromowidjojo)

12.50 uur
Waterpolo dames - voorrondes (Nederland vs. Spanje)

14.00 uur
EXCLUSIEF: Basketbal heren - voorrondes (Tsjechië vs. Frankrijk)

16.00 - 18.00 uur
Tokyo Today (programma op Eurosport)


Persbericht Eurosport/discovery+
https://www.eurosport.nl/
Meer artikels over Eurosport

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Voor altijd Kampioen!' (Eén)

Producer Bruno Raes, script editor Luc Beerten en regisseur Willy Vanduren vertellen hoe het allemaal begon: het idee om comedy te maken om VTM te counteren, de zoektocht naar een onderwerp en interessante personages, en naar de geschikte acteurs om die rollen in te vullen. Met reacties van de acteurs van 'F.C. De Kampioenen' op de audities, de proefaflevering en het spelen voor livepubliek dat voor extra stress zorgde, maar ook hielp om de personages uit te diepen. Superfans Wesley Sonck en Guga Baúl getuigen over de impact van 'F.C. De Kampioenen' op hun dagelijkse leven.

'Voor Altijd Kampioen!', om 21.30 uur op Eén.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Herfstbeelden
    10:00
    Radio 2 op één
  • 09:00
    Herfstbeelden
    10:00
    Ketnet Junior
  • 09:20
    Ziggy en de Zootram
    09:35
    Apollo's grote avonturen
  • 09:05
    Draken: Race naar de rand
    09:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 08:00
    Geen uitzending
    09:55
    Keeping Up With the Kardashians
  • 01:55
    Verwacht op VTM 3
    11:10
    Sturm der Liebe
  • 01:40
    Zenderonderbreking
    11:15
    Philadelphia
  • 09:20
    De Avonturen van De Gelaarsde Kat
    09:40
    Denver: De allerlaatste dino
  • 06:00
    Joe
    10:30
    Zenderonderbreking
  • 08:35
    The Block Australia
    09:30
    Geen uitzending
  • 08:55
    Criminal Minds
    10:20
    MasterChef UK
  • 06:00
    NRJ Get Up
    10:00
    LOOP Play6
  • 09:15
    Zenderonderbreking
    10:15
    Property Brothers
  • 08:50
    Ottolenghi's Mediterranean Feast
  • 09:00
    Z-Extra Profacts "Iedereen rijdt elektrisch in 2025: realiteit of illusie&q
    10:00
    Herhalingslus
  • 09:00
    Een Uur Sorry Music
    10:00
    Léééf !
  • 09:18
    Het zelfbouwhuis
    09:32
    Tip: kwalitatief kunstgras
  • 09:00
    Sport - Studio Commissie
    10:00
    Werk en Economie - Commissie Live
  • 07:05
    Conference League
    12:10
    Eredivisie
  • 08:30
    Agatha Christie's Marple
  • 09:00
    Below Deck Mediterranean
    09:55
    Tiny House Nation
  • 09:10
    Goedemorgen Nederland
    09:30
    NOS Journaal (ochtend)
  • 09:10
    Nederland in beweging
    09:30
    MAX Geheugentrainer
  • 09:20
    Dropje
    09:26
    Rita og Krokodille