Nieuw seizoen van 'Salvage Kings' op Discovery

woensdag 3 november 2021

Zelfs de meest vervallen gebouwen bevatten nog waardevolle schatten, aldus schrootkoning Ted Finch van Priestly Demolition. Dus voordat de gebouwen definitief gesloopt worden, haalt hij met zijn team alles van waarde eruit om op te knappen en door te verkopen vanuit hun nieuwe en nog grotere loods.

En dat kan van alles zijn: van oude toonbanken en kasten tot vintage reclameborden of bijzondere raamkozijnen. Ted Finch heeft een neus voor oude spullen en wordt al enthousiast als hij over de drempel stapt van een oud gebouw.


In het nieuwe seizoen van 'Salvage Kings' kan hij meteen zijn hart ophalen met een megaklus in de oude goudmijnstad Timmins in Ontario. Ze krijgen de opdracht om verschillende gebouwen te ruimen, waaronder een oude taveerne, een hotel en een oude ijshal. Het leuke van het werk is dat je vooraf nooit weet wat je vindt, aldus Ted. En dat blijkt. Naast oude kasten vindt hij ook brandweerjassen, een oud scorebord van curlingwedstrijden en zelfs een doos met politierapporten uit de jaren veertig. Alles wordt zorgvuldig uit de gebouwen gehaald en meegenomen naar hun loods waar het weer wordt doorverkocht. En dan pas mogen de bulldozers komen om het sloopwerk echt af te maken.

'Salvage Kings', vanaf donderdag 4 november om 21.30 uur op Discovery.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:49
    Zo doe je het!
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd