'The Masked Singer' presents: Edelhert, Papegaai en Robot

woensdag 22 december 2021

Het startschot is gegeven, 'The Masked Singer' keert binnenkort terug met nóg meer mysterie, spektakel en verrassingen. En het raden naar welke bekende gezichten er achter de maskers schuilen start... nu.

Zonet kwam de aftelklok op themaskedsinger.be immers op nul te staan. Het moment waarop iedereen via de drie mysterieuze symbolen kon binnentreden in drie magische virtuele werelden. De werelden van Edelhert, Papegaai en Robot. Deze eerste drie figuren uit 'The Masked Singer' treden uit de schaduw en nemen iedereen mee in hun adembenemende 3D-wereld.


Edelhert
De wereld van Edelhert is statig, chique en vol grandeur. Zelf straalt hij één en al kracht en zelfzekerheid uit. Edelhert is classy en heeft al wat meegemaakt. Hij laat zich niet makkelijk uit zijn lood slaan en heeft graag de touwtjes in handen.

Papegaai
De wereld van Papegaai is over the top, disco én fiesta! In zijn beachbar schijnt altijd de zon en is elke dag funky en groovy. Papegaai ziet het leven door een roze (disco) bril en is altijd in voor een goed feestje. Hij is een echte entertainer en sfeermaker. Het woord ‘saai’ staat niet in zijn woordenboek.

Robot
Robot leeft in een wereld van metaal. Met zijn kleurrijke speelsheid licht hij zijn grauwe omgeving helemaal op. Robot verveelt zich geen moment in zijn apocalyptische setting waarin hij oneindig blijft meedraaien. Hij heeft ook een huisdiertje.

Meer weten of het zelf ontdekken? Stap via themaskedsinger.be binnen in de werelden van Edelhert, Papegaai en Robot en maak exclusief kennis met de eerste lichting 'Masked Singers'. Met de bekendmaking van de eerste drie figuren, kan het raden alvast beginnen. Welke bekende gezichten schuilen er achter de maskers? Wie zijn Edelhert, Papegaai en Robot echt? The game is on! Het langverwachte nieuwe seizoen van 'The Masked Singer': binnenkort bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:15
    On ira tous au paradis
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Lettersoep
    19:05
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:20
    Florentina
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:55
    Home and Away
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 18:50
    Ghosts
    19:15
    The Simpsons
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    1408
  • 17:35
    Holiday for Heroes
    19:00
    Never Been Chris'd
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:45
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van Ruben
  • 18:50
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 18:35
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 18:10
    Love It or List It
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 18:35
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:47
    Bouwjournaal
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:40
    Sportfood
    19:10
    De Chalet aan de Semois
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:50
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Hudson & Rex
  • 18:30
    EenVandaag
    19:05
    Eva
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal