Dit is de startdatum van 'De Dag Van Vandaag', de nieuwe Eén-quiz met Bart Cannaerts en Fien Germijns
'De Dag Van Vandaag', de nieuwe dagelijkse quiz waarin Bart Cannaerts elke avond drie bekende Vlamingen het vuur aan de schenen legt over de kleine en grote actualiteit van de dag start heel binnenkort bij Eén. Van de Oscars over de Ronde van Vlaanderen tot de Franse presidentsverkiezingen: wat blijft daar eigenlijk van hangen?
De drie bekende quizzers spelen niet voor de eer of voor zichzelf, maar het prijzengeld van de dag kan op het einde gewonnen worden door... de kijkers thuis. Fien Germijns verrast elke avond een gelukkige kijker, volgt live met hen de finale, en kan hopelijk de prijzenpot uitdelen.
Hoe maak je als kijker kans op de prijs?
De drie bekende quizzers spelen niet tegen maar mét elkaar. In vier rondes met vragen over wat er die dag allemaal gebeurd is in de wereld, verzamelen ze zo veel mogelijk geld. En op die prijs maakt elke Vlaming dagelijks kans.
Tijdens elke aflevering kan elke kijker zich namelijk inschrijven via VRT NU om de prijzenpot te verzilveren. Vlak voor de finale van de quiz wordt gespeeld, belt Fien Germijns live aan bij de uitgekozen kijker van de dag. Ze ploft samen met het gezin in de zetel en volgt er live de finale. Fien is erbij om de vreugde mee te vieren bij winst - of met een kwinkslag de tranen te verzachten bij verlies. Want als de bekende Vlamingen de finale winnen, gaat het bedrag van de dag naar het gekozen gezin. Als de quizzers de finale echter verliezen, gaat het geld in de pot voor de volgende dag - waar een andere kijker dan weer kans op maakt.
Dagverse quiz
Elke ochtend begint met een leeg blad, en zo'n tien uur later staat er een volledige quiz klaar. Alle kleine en grote nieuwtjes van de dag kunnen tot een quizvraag leiden in De dag van vandaag. De bekende quizzers krijgen vier rondes lang de tijd om zoveel mogelijk geld te verzamelen in de prijzenpot. Winst of verlies in de finale bepaalt of de gekozen kijker ook daadwerkelijk de prijzenpot in ontvangst mag nemen.
De quizzers
Wat hebben de bekende quizzers van 'De Dag Van Vandaag' allemaal gemeen? Een ongezien enthousiasme om zoveel geld te verzamelen voor de gelukkige(n) van de dag. Deze quizzers doen al zeker hun best: Siska Schoeters, Sven de Leijer, Soe Nsuki, Sarah Vandeursen, Pien Lefranc, Joke Emmers, Gloria Monserez, Robin Keyaert, Wim Helsen, Jelle Cleymans, Maureen Vanherberghen, Hakim Chatar, Rik Verheye, Jan Jaap van der Wal, Liesa Naert, Laura Govaerts, Joris Hessels, Aster Nzeyimana, Bab Buelens, Amelie Albrecht, Wouter Deprez, Amir Bachrouri en Tom Waes.
'De Dag Van Vandaag', vanaf 18 april van maandag tot en met donderdag rond 21.30 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Voorjaar 2022: alle plannen, alle zenders (BE)
volledig dossier- In 'Da’s Dikke Liefde' springen Lotte Vanwezemael en Servaas Bingé voor vier koppels in de bres
- Lidewij Nuitten zoekt uit waarom familie zo belangrijk is in 'We Are Family'
- Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op Eén
- 'Helden van Hier: De MUG' kijkt achter de schermen bij spoeddienst AZ Sint-Lucas
- Nieuwe Play 4-serie 'Nonkels' binnenkort in première op Streamz
- 'Luchthaven 24/7' vat post achter de schermen van Brussels Airport
- Dit is de startdatum van 'De Dag Van Vandaag', de nieuwe Eén-quiz met Bart Cannaerts en Fien Germijns
- Als het (maandag)avond is… worden Suzan & Freek bezongen in het nieuwe seizoen van 'Liefde voor Muziek'
- Paracommando Kurt en zoon Yannis raken meteen gevoelige snaar in 'Come Dance With Me'
- 'Junior Op Zoek Naar De Liefde': een zoektocht naar de liefde en naar jezelf
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'LUBACH' vanaf najaar een uur eerder te streamen bij Videoland
- Bestuurder Arjan Lock verlaat de EO begin 2027
- Vier jonge meiden reizen af naar Toronto voor achtste seizoen 'Au Pairs'
- Forse besparingen op til bij BBC
- Rachel Rosier presenteert 'Adieu! Volgende kaart'
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.



































