Najaar VIJFtv boordevol series en films

vrijdag 21 augustus 2009

VIJFtv is dit najaar de ideale plek voor alle vrouwen die willen genieten van de beste fictieseries, de mooiste films en spraakmakende 'Leefwereld'-reportages. Dinsdag 1 september is de start van het nieuwe schooljaar en van de filmmaand op VIJFtv. Die dag wil VIJFtv alle mama's verwennen en daarom kunnen ze kiezen uit twee films: 'Ghost' (met Demi Moore & Patrick Swayze) of 'When Harry Met Sally' (met Meg Ryan & Billy Christal).

D


e hele maand september staat VIJFtv garant voor de beste films met titels als 'Premonition', 'A Perfect Murder', 'The Next Best Thing', 'A Lot Like Love' en 'Legally Blonde'.

De beste fictie is op VIJFtv te vinden met gloednieuwe afleveringen van 'Private Practice' en 'The L-Word', dat aan zijn zesde en laatste seizoen begint. 'Grey's Anatomy' is dit najaar meer dan ooit aanwezig want McDreamy zal elke weekdag te zien zijn. In combinatie met het wereldberoemde 'E.R.' zorgt VIJFtv dit najaar voor heel wat knappe dokters op het scherm.

Ook in 2009 blijft VIJFtv verder groeien. De zender scoorde met een sterke mix van films, series & opvallende lokale producties zoals 'Komen Eten'. Ook de vooravond met 'Gilmore Girls' & 'E.R.' ging mee op dit groei-élan. De zender groeide elke maand tov 2008, & kende haar beste voorjaar ooit. Daardoor laat de zender nu al een gemiddeld marktaandeel van 7% op vrouwen 20-49 noteren.

Daarnaast blijft VIJFtv de zender met een hart én een engagement. In het nieuwe reportagemagazine 'Leefwereld In Beweging' treden vijf bekende Vlaamse vrouwen een week lang in de voetsporen van vrouwen in Burundi, Oeganda, Ecuador en Vietnam. Ze spreken met hen over de dagelijkse realiteit en de impact van de ontwikkelingshulp op hun leven. 

Vaste afspraken

Na het succes van de 'I Love Woensdagfilms' maakt VIJFtv dit najaar ook een aantal nieuwe vaste afspraken met de kijker. 

Maandag: 'Waargebeurd Op Maandag'

Op maandag werpt VIJFtv een blik op de wereld met 'Waargebeurd op maandag': aangrijpende waargebeurde dramafilms als 'Girl Positive' & 'Seventeen and Missing' in combinatie met echte mensen met echte verhalen in 'Leefwereld in beweging'.

Woensdag: 'I Love Woensdagfilms'

De 'I Love Woensdagfilms' zijn al een paar jaar een vaste afspraak op VIJFtv. De geslaagde combinatie met Gordon Ramsay op woensdag blijft ook in de toekomst verzekerd. 'Premonition' (met Sandra Bullock), 'Love Wrecked' (met Amanda Bynes) en 'Catch and Release' (met Jennifer Garner) zijn maar enkele van de topfilms die dit najaar op woensdag zullen te zien zijn. 

Donderdag: 'Private Practice – avond'

Niet te missen is de donderdagavond, 'Private Practice' avond. De zonnige en sexy dokterserie 'Private Practice' keert dit najaar terug op donderdag met gloednieuwe, dubbele afleveringen. VIJFtv zorgt daarmee voor een unieke positionering van vrouwenseries en is ook een van de weinige zenders die de kijker wekelijks verwent met dubbele afleveringen.

Amy Brenneman ('Judging Amy'), Paul Adelstein ('Prison Break'), Tim Daly ('Wings', 'The Nine'), Chris Lowell ('Veronica Mars') en Merrin Dungey ('Alias', 'Summerland') zijn weer van de partij en Grant Show ('Melrose Place', 'Swingers') heeft ook een gastrol als broer van Kate Walsh. Elke aflevering moeten de dokters ten dienste staan van de meest uiteenlopende patiënten, terwijl ze zelf hun persoonlijke leven niet altijd gescheiden kunnen houden van hun werk. 

Vrijdag: 'De VIJFtv-klassieker'

Vrijdag wordt de VIJFtv-kijker getrakteerd op de 'VIJFtv-klassieker' met ultieme romantische filmklassiekers als 'Pretty Woman' en 'Four Weddings and a Funeral'.

Zaterdag en Zondag: Films

Tijdens het weekend zendt VIJFtv de beste familiefilms uit op zaterdag en een gevarieerd filmaanbod op zondag.


DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    De mosterd van Meus
    14:25
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:30
    A Year on Planet Earth
  • 13:50
    Kleine dingen
    14:00
    Tik Tak
  • 13:35
    Vakantiehuis for Life
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    Highway Cops
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 13:05
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:15
    Open Vuur
    13:50
    Uit de Schelp
  • 13:40
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 13:45
    Border Security: Canada's Front Line
  • 13:10
    The Block Australia
    19:45
    Komen eten
  • 13:10
    Snapped
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 13:47
    Trends Talk
    14:59
    Herhalingslus
  • 13:52
    De kunstenaar
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:45
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    14:00
    Open Vuur
  • 13:25
    Midsomer Murders
    15:00
    Father Brown
  • 13:50
    Storage Wars
    20:00
    Blowing LA
  • 13:20
    NOS De Avondetappe
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 13:15
    2 voor 12
    19:25
    Mammals
  • 13:45
    Waku Waku
    20:00
    Meer dan verwacht