Grim Vermeiren (Q-Music) wordt nieuw gezicht van TV OOST

donderdag 18 oktober 2012

TV OOST is fier Grim Vermeiren als nieuwsanker te mogen voorstellen. Enkele maanden terug organiseerde TV OOST een talentenjacht. Er werd gezocht naar een nieuw gezicht om het team bij de regionale zender te vervoegen. Iedereen kon zich inschrijven voor een screentest. Het nieuwe gezicht moest er op zijn eigen manier in slagen de waarden van TV OOST op het scherm te brengen.

Grim werd geboren in Aalst en groeide op in Dendermonde. Als tiener had hij maar één droom: werken op een radionieuwsdienst. Eind jaren ’90 werd die droom werkelijkheid. Grim ging aan de slag als redacteur/journalist bij Radio Contact, het eerste commerciële radiostation in Vlaanderen. Hij leerde er de knepen van het vak en las er zijn eerste radionieuws.

Daarna verkaste Grim naar de nieuwsredactie van 4FM, nu JOE fm. Hij las er het radionieuws en bracht onder meer live verslag uit vanop het proces Dutroux in Aarlen. In 2007 maakte Grim de overstap naar Q-music waar hij tot op de dag van vandaag nieuws- en verkeerstem en eindredacteur van Ornelis & Rogiers is.
 
Binnenkort neemt Grim dus ook de job van TV OOST nieuwsanker erbij. Op maandag 22 oktober zal hij voor het eerst de regionale nieuwsuitzending presenteren. Een extra uitdaging dus voor Grim. 'Grim is een ervaren nieuwslezer en beschikt over een natuurlijke présence op het scherm. Wij vonden dat een ideale combinatie om het TV OOST team te vervoegen. Bovendien is Grim ook afkomstig uit ons zendgebied, wat het vertrouwen naar de kijker zeker ten goede komt. Wij zijn ervan overtuigd een goede keuze te hebben gemaakt om hem in te schakelen in ons team', aldus programmadirecteur Kris Buckinx.
 
Wie Grim aan het werk wil zien, moet dus maandag 22 oktober zeker afstemmen op TV OOST. De nieuwsuitzending start om 17.30 uur en wordt herhaald tot de dag erop ’s middags.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:49
    Zo doe je het!
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd