Vanaf 6 juni een nieuw seizoen van 'Het Echte Leven in de Dierentuin'

vrijdag 5 juni 2020

Reuzenpanda's Wu Wen en Xing Ya en hun jong schitteren als de grote sterren van de dierentuin. Hun verhaal, van paring tot dracht tot geboorte en kraamholtijd, is een belangrijk onderdeel van de tweede serie van Het echte leven in de dierentuin.

Maar er is achter de schermen, ’s nachts en in verborgen hoekjes nog veel meer dierenleven te bewonderen. Het vaak wonderlijke en verrassende gedrag wordt dag en nacht vastgelegd met talloze verborgen camera’s om te laten zien wat zich allemaal afspeelt in de dierentuin. De makers zijn er technisch in geslaagd om de kijker dit seizoen een nog beter kijkje achter de schermen te gunnen. De gepassioneerde verzorgers van Ouwehands Dierenpark vertellen wekelijks in de serie wat zich achter de schermen afspeelt en werken dagelijks aan soortbehoud, natuurbescherming en wetenschappelijk onderzoek.


Sinds het einde van de vorige serie is er veel gebeurd in de dierentuin. Ook dit seizoen belooft weer veel hartverwarmende avonturen met soms een bikkelharde strijd, maar tevens opbloeiende relaties en nieuw leven. Zo maken we in aflevering 1 kennis met de nieuwe olifantenbul Tusker, een enorm dier, dat voor nageslacht mag zorgen. Daar moet hij wel op worden voorbereid. Dat geldt ook voor de reuzenpanda’s, die  op weg geholpen worden naar een paring en dracht. Bij de zeepaardjes lukt de voortplanting heel goed, al blijven er uiteindelijk maar heel weinig ‘veulentjes’ over. Beer Mincho begint ook aan een nieuw leven: na een gezondheidstest krijgt hij ‘een duwtje in de rug’, waardoor hij  leert zich als een echte beer te gedragen. Dan zijn er nog de Aldabra reuzenschildpadden: zij krijgen een gloednieuw verblijf. Hoe vinden ze het daar? En hoe vinden ze elkaar daar?

'Het Echte Leven in de Dierentuin' is een coproductie van de NTR en ICP en wordt mede mogelijk gemaakt door stichting Bears in Mind.

'Het Echte Leven in de Dierentuin', vanaf zaterdag 6 juni t/m 11 juli om 20.30 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Zes mannen uit Gent zoeken naar liefde, geluk en zichzelf in een wereld vol onzekerheden. Ze worstelen met de vraag hoe ze man moeten zijn, terwijl ze navigeren door de verwachtingen van vrouwen en de complexe zoektocht naar hun eigen identiteit.

'Wat Mannen Willen', film van Filip Peeters uit 2015, met oa. Jonas Van Geel en Nathalie Meskens, om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Zomerbeelden
    13:30
    De mosterd van Meus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    13:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 10:45
    Sarah zingt
    14:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    17:15
    Neighborhood Wars
  • 09:15
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Joe
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:55
    Geen uitzending
    13:50
    Uit de Schelp
  • 10:45
    Rizzoli & Isles
    14:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 10:05
    NCIS: Los Angeles
    14:00
    Neighborhood Wars
  • 10:45
    De Gezonde Goesting
    19:45
    Komen eten
  • 10:05
    The Real Murders of Los Angeles
    19:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:07
    CEO van mijn leven
    14:59
    Herhalingslus
  • 10:39
    Mijn tuin
    14:00
    De Muziekshow
  • 10:45
    BBQ Vanavond?!
    14:00
    Open Vuur
  • 10:30
    Call the Midwife
    14:00
    Midsomer Murders
  • 10:10
    Resident Alien
    20:00
    Blowing LA
  • 10:45
    De reünie
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 10:35
    Krabbé zoekt Matisse
    19:25
    Mammals
  • 10:20
    Peperbollen
    20:00
    Meer dan verwacht