Thaise bruiden, Hollandse high class escorts en lijken op een 'body farm' in nieuw seizoen 'Ewout:'

Voor het RTL 5-programma 'Ewout:' duikt Ewout Genemans iedere week in een ander actueel en interessant thema. Hij maakt afleveringen over onderwerpen die hem persoonlijk intrigeren en kijkt achter deuren die voor anderen vaak gesloten blijven.
Hij werpt een licht op deze thema’s en maakt hij zaken bespreekbaar, die anders vaak in de taboesfeer blijven.
Ewout: 'In 'Ewout:' duik ik in thema’s die voor veel mensen nog onbekend zijn, maar wel prikkelen of tot de verbeelding spreken. De cases lijken vaak ver weg, maar zijn dichterbij dan je denkt.'
In de eerste aflevering brengt Ewout een bezoek aan de stad Pattaya, waar een groot deel van de Thaise seksindustrie zich afspeelt. Opvallend genoeg zijn veel Nederlandse mannen daar op zoek naar een serieuze relatie. Ewout volgt kandidaten op hun dates en ontdekt dat de moderne Thaise vrouw niet meer aan het stereotype beeld van de onderdanige bruid voldoet.
In de volgende afleveringen duikt Ewout ook in de wereld van lichaamsdonatie: wat gebeurt er precies met je lichaam als je het aan de wetenschap geeft? Hij loopt mee met Nederlandse wetenschappers en reist ook af naar Texas om de grootste body farm ter wereld te bezoeken. Daar liggen tientallen dode lichamen boven de grond en wordt de ontbinding bestudeerd, om de politie te helpen bij het oplossen van moorden.
Ewout maakt kennis met Amy, de directeur van een van de meest exclusieve escortbureau’s in Nederland. Al snel blijkt dat het niet alleen maar seks is wat de klok slaat: de dames krijgen etiquette-les en teambuilding-weekenden. In Thailand volgt hij de veertienjarige Nederlandse kickbokser Djustin, een van de grootste talenten van dit moment. In Thailand gelden geen regels: er vechten jonge kinderen, soms met de dood tot gevolg.
Verder ontdekt hij wat de impact van de doodstraf is voor misdadigers en de familieleden van slachtoffers. Bij hoge uitzondering heeft hij toegang tot het beruchte Death Row, waar hij verrassende gesprekken heeft met terdoodveroordeelden.
Nu Amsterdam kampt met een steeds groter wordende rattenplaag, reist Ewout af naar New York, om te leren hoe de inwoners op de meest bizarre manieren op ratten jagen.
'Ewout:' wordt geproduceerd door No Pictures Please en is vanaf dinsdag 29 augustus wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
https://www.rtl.nl/
Meer artikels over RTL 5
Meer artikels over No Pictures Please
DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- Welke bekende Nederlanders zitten er dit jaar achter de maskers? Het grote raden gaat binnenkort weer van start!
- Nieuw AVROTROS-programma 'Bouwer Power' met Soy Kroon
- Docuserie over hoe Thomas en Paul weer Acda en De Munnik werden
- Duurzaamheid en klimaat staan centraal in 'Dorrestijn en Het Regenworm Dilemma' bij MAX
- Jurre Geluk volgt leeftijdsgenoten die de straat op gaan voor het klimaat
- Eerste beelden Videoland Original 'Een Moord Kost Meer Levens'
- Dennis van der Geest lost erfenisconflicten op in 'Waar is mijn Erfenis?'
- 'De Biecht van Joran' vanaf woensdagavond exclusief te streamen bij Videoland
- 'De Maagdenclub': nieuw Belgisch programma kaart taboe aan
- 'Het Geheim van de Meester' gaat internationaal voor tweeluik 'De Schreeuw'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Raven van Dorst met X in paspoort reist door het Amerika van Trump in nieuw seizoen 'Nachtdieren USA'
- Reboot van 'Buffy the Vampire Slayer' geschrapt
- National Geographic viert 100 jaar Sir David Attenborough
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ramon Brugman keert terug op 24Kitchen met 'Ramon's Zoete Keuken'
- Geen Boekenweek zonder 'Eus' Boekenclub'
- Kefah Allush ontmoet overal ter wereld sterke vrouwen in EO-serie 'De vrouwen van...'
- 'Radar' maandag over babbeltrucs, een wonderscan en de LOI
- Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië: 'Ik ga moeten spauwen'
- 'Ik wil méér!': Jury 'So You Think You Can Dance' wordt overspoeld door danstalent
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice'
Kijktip van de dag

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































