Sporen naar daders 'vergismoord' Beuningen in 'Opsporing Verzocht'

dinsdag 2 maart 2021

Afgelopen week maakte de politie bekend dat de 49-jarige Mehmet Kiliçsoy op 6 juli in Beuningen is doodgeschoten, waarschijnlijk doordat de daders hem voor iemand anders aanzagen. In de uitzending van het AVROTROS-programma 'Opsporing Verzocht' worden vanavond belangrijke nieuwe bewakingsbeelden getoond die kunnen helpen bij de zoektocht naar de daders.

Meneer Kiliçsoy had maandagochtend 6 juli een afspraak voor een schilderklus en werd toen hij terugliep naar zijn auto door twee gemaskerde mannen neergeschoten. Hij overleed ter plekke, ondanks snelle hulp van omstanders. Mehmet Kiliçsoy was vader van 3 kinderen getrouwd en werkte als ZZP’er in de bouw. Vanavond vertellen zijn tienerdochter en vrouw over het verlies van hun vader en man.


Man (26) doodgestoken in park: motief en dader nog niet duidelijk
Anderhalve week geleden werd bij de sportvelden van Vredenburch in Rijswijk een zwaargewonde man met steekwonden gevonden. Deze 26-jarige man uit Den Haag overleed vorige week maandag. Wat er zich precies heeft afgespeeld is nog altijd niet duidelijk. Na een getuigenoproep in de uitzending van 23 februari en aandacht in regionale media blijkt wel dat er meerdere mensen de afgelopen tijd in die omgeving op een bedreigende manier zijn benaderd. Een woordvoerder van de politie geeft vanavond de laatste stand van zaken in het onderzoek.

Dure GPS-apparatuur agrariërs goudmijn voor bendes
Om zo efficiënt mogelijk te werken wordt in de Nederlandse landbouw steeds meer gebruikt gemaakt van geavanceerde GPS-apparatuur. De kosten van zulke apparaten, die bijvoorbeeld bevestigd worden aan tractoren, lopen in de tienduizenden euro’s. De afgelopen 2 jaar is er voor zo’n 7 miljoen euro schade ontstaan door diefstal van deze apparaten, veelal door rondtrekkende buitenlandse bendes. In 'Opsporing Verzocht' vanavond meer details over hun handelswijze en preventie-advies.

Verder in de uitzending: beelden van een man die betrokken is bij het bestelen van een 95-jarige vrouw, een kraak bij een supermarkt in Vlijmen en een jonge, gewapende overvaller die binnen 10 dagen twee keer toesloeg in een Rotterdams winkelcentrum.

'Opsporing Verzocht', dinsdag 2 maart om 21.20 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    The Goldbergs
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    13:55
    De Zomerkeuken
  • 04:57
    Geen uitzending
    09:55
    Rizzoli & Isles
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    13:30
    The Block Australia
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    13:20
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    01:33
    Diy on wheels
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:55
    Foodies & The City
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:55
    Guilt
  • 13:35
    Storage Wars
    15:25
    Call Me Mother
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:55
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 15:22
    Op de planken
    13:55
    Andere Tijden
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd