Onder meer Danny Vera, Bilal Wahib en Stefano Keizers en anderen in nieuw seizoen 'Rooijakkers Over De Vloer'

dinsdag 2 maart 2021

In het nieuwe derde seizoen van 'Rooijakkers Over De Vloer' bezoekt Art wederom Bekende Nederlanders thuis en op het werk. Ze geven hem een bijzonder kijkje in hun wereld en dat resulteert in mooie persoonlijke en openhartige gesprekken.

Dit seizoen bezoekt Art onder andere Geraldine Kemper, Danny Vera, Bilal Wahib en Stefano Keizers.


Art Rooijakkers: 'In dit derde seizoen mag ik weer binnenkijken bij een aantal bekende Nederlanders. Van een persoonlijk en openhartig gesprek met Geraldine Kemper, die stralend opbiecht dat ze weer verliefd is en mij haar nieuwe vriend laat zien tot een hilarisch en intrigerend gesprek waarin ik Stefano Keizers probeer te doorgronden. Ook genoot ik zelf oprecht van het ontwapende enthousiasme van Bilal Wahib, die mij zijn nieuwe appartement laat zien, me meeneemt naar de buurt waar hij geboren werd en geraakt is als ik hem verras met een mini reünie met zijn basisschool vrienden. Ik tref de meest trotse vader van Zeeland, Danny Vera en ik ben erbij als hij na zijn megahit Rollercoaster Nederland weer vol in het hart raakt, nu met een nummer samen met Andre van Duin. Heel bijzonder, zeker in deze tijd, om te maken en natuurlijk ook om te kijken. We zullen ook nog een paar andere, bijzondere gasten bezoeken die we in een later stadium bekend maken.'

De opnames van 'Rooijakkers Over De Vloer' zijn nog in volle gang en de aankomende periode zullen er nog meer gasten bekend gemaakt worden.

'Rooijakkers Over De Vloer', geproduceerd door TIN CAN, is vanaf 3 maart elke woensdag om 21.30 uur te zien bij RTL 4.


DOSSIER: Voorjaar 2021: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (foto: VTM - © DPG Media 2019)

Rik heeft het moeilijk nu hij weet dat het huwelijk van Nieke niet zal doorgaan en hij bovendien nog 'bompa' zal worden. Zowel hij als moeder Lisa gaan op zoek naar de geschikte bruidegom en vader voor Niekes kind. Zotte Raymond, de keuze van Rik, wordt door Ida en Lisa gekeurd, maar te licht bevonden. Moeder Lisa daarentegen verrast het hele gezelschap met haar voorstel.

'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Sporza: Baloise Ladies Tour
    13:30
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2025
  • 20:35
    Sporza: UEFA Euro 2025 Vrouwen
    08:00
    Zomerbeelden
  • 07:45
    Sisters
    08:00
    Sofia zapt terug
  • 15:20
    America's Funniest Home Videos
  • 12:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Superstore
    12:05
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind getrouwd: Australië
    14:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:45
    SOS Piet
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    Friends
    00:55
    Oep z'n bakkes
  • 04:57
    Geen uitzending
    01:25
    FBI
  • 12:55
    Forged in Fire
    01:55
    The Summit Australia
  • 01:25
    The Fear Clinic
    01:30
    Botched
  • 11:50
    Doomsday Mom: The Lori Vallow Story
    01:15
    Rizzoli & Isles
  • 10:00
    Herhalingslus
    13:33
    CEO van mijn leven
  • 23:48
    Roger
    00:50
    Publireportage
  • 22:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
    01:05
    Veldvers
  • 06:30
    Death in Paradise
    01:10
    Around the World in 80 Days
  • 13:35
    Storage Wars
    01:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    01:10
    NOS Journaal
  • 15:22
    Op de planken
    01:10
    Nieuwsuur
  • 01:50
    3 Op Reis
    14:00
    Wordt aangekondigd